Jauni fakti par Garkalnes mežā atrasto pensionāri. Viņas līķi tur aizvilcis kāds, kurš viņu notriecis ar auto…

0 Komentāru
Jauni fakti par Garkalnes mežā atrasto pensionāri. Viņas līķi tur aizvilcis kāds, kurš viņu notriecis ar auto…
Foto: F64

Garkalnes iedzīvotāji tumšajā diennakts laikā cenšas vienatnē apkārt vairs nestaigāt. Pagājušajā nedēļā nelielajā mežiņā iepretim skolai atrasts kādas pensionāres līķis. Atklātībā nonākusi jauna informācija par sievietes bojāeju.

Pagājušās piektdienas rītā Garkalnē mežiņā pie dzelzceļa pārbrauktuves žurnālists Aidis Tomsons atrada kādas pensionāres mirstīgās atliekas. Jau uzreiz bija skaidrs, ka sirmā kundze nogalināta.

“Visticamāk, viņa nav tur nogalināta, viņa tur ir atvilkta. Droši vien tur ar mašīnu var piebraukt klāt, nomest. Otrkārt, ka viņa ir pensionāre, tas bija redzams, viņai bija pensijas apliecība, viņa bija pusplika – pārvilkts asiņains krekls pāri viņas galvai, tā kā es to seju viņai neredzēju. Skaidrs, ka tā ir vardarbīga nāve – tur nav šaubu,” toreiz sacīja žurnālists.

Foto

Tagad atklājies, ka bojāgājusī sieviete ir Garkalnes sociālās mājas iedzīvotāja Anna. Vietējie viņu mīļi sauc par Anniņu, bet iedevuši arī iesauku – porcelāna statujiņa. Tas sievietes neparastās gaitas dēļ. Cienījamā vecuma un sliktā veselības stāvokļa mocīta viņa pārvietojusies ļoti lēni. Tieši tāpēc šobrīd kā galvenais pensionāres bojāejas cēlonis tiek apskatīts satiksmes negadījums. Varbūt sirmgalve šķērsojusi ceļu neatļautā vietā, un automašīnas šoferis viņu pamanījis par vēlu, plus tam visam droši vien bija dzēris, tādēļ pēc sadursmes ievilcis māmuļu krūmos, tā šodien domā nelaiķes kaimiņi.

Vietējiem pat ir konkrētas aizdomas par kāda balta, sportiska izskata spēkrata saistību ar negadījumu. Tas regulāri gar sliedēm braucis agresīvā stilā un ne reizi vien apdraudējis gājējus.

Kaimiņienes domā, ka negadījums tomēr būs noticis gaišajā diennakts laikā vai krēslas stundā, jo Anniņai bijusi slikta redze un viņa no mājas izkustējusies tikai tad, kad ārā spīdējusi saule.

Ja apģērbs bija savilkts uz augšu, ka teica, tad viņu vilka, viņu notrieca un ievilka tur, kur viņa vispār nekad negāja. Un tumsā viņa nekad negāja. Viņa pat dienā lāga neredzēja, kur nu vēl, lai tumsā kaut kur ietu.

Vietējie tic, ka lieta agri vai vēlu tiks atklāta, vainīgais saņems sodu un Anniņas dvēsele varēs atdusēties mierā. Tas viss, pateicoties Tomsonam, kurš negribot sapurinājis policistus tik tālu, ka lietai pat sācis sekot iekšlietu ministrs.

Video

0 Komentāru