Jaungada nakts hronika: kādu pāri no ugunsgrēka traģēdijas izglābj kaimiņš

Komentāri

Jaungada svinības jau teju piemirsušās, bet Rīgā, Bauskas ielā, izrādās, tieši gadumija gandrīz bēdīgi beidzās kādam pārim. Viņiem šoreiz kaimiņam jāpateicas par dzīvības glābšanu nopietnā ugunsnelaimē.

Līdzīgi kā Jūrmalā, Jaungada svinības arī Rīgā, Bauskas ielā, gandrīz bēdīgi beidzās kādam padzīvojušam pārim. Viņiem jāpateicas kaimiņam par dzīvības glābšanu. Bet mēs sakām paldies aculieciniecei Ievai par video no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stundu pēc pusnakts salūta aculieciniece Ieva atgriezās mājās un Bauskas ielā pamanīja neparastu rosību. Daudz ugunsdzēsēju automašīnu un neatliekamo medicīnisko palīdzību. Ieva nofilmēja dažus kadrus un šodien mums vaicāja, kas tonakt šajā adresē īsti notika. Mēs devāmies skaidrot, un, izrādās, negadījums tiešām bijis nopietns.

Dzīvoklī it kā bijis vīrietis, sieviete un kaķis, viņus glābēji izvilkuši caur logu. Tā arī beigusies drāma Bauskas ielā. Ugunsnelaimes versijas šobrīd ir divas – elektrības īssavienojums vai ļaunprātīga dedzināšana.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl