Komentāri

Tā dēvētais “Imantas pedofils”, lapu kaudzē atrasts sievietes līķis un “ballētāji” pie vietējā diennakts veikaliņa liek Imantas mikrorajona iedzīvotājiem apdomāties, vai rudens vakaros iziet ārā vai tomēr labāk palikt savos mitekļos.

Jau ziņots, ka pēdējā laikā Imantā pastrādāti vairāki šaušalīgi noziegumi. Nesenākais no tiem – kādas jaunas sievietes slepkavība. Viņas līķi pamanījis vietējais sētnieks, kurš uzreiz saucis pēc palīdzības. Lai arī policisti jau aizturējuši aizdomās turamo un noraida bažas par to, ka slepkavību pastrādājis tā dēvētais “Imantas pedofils”, Imantas iedzīvotāji pašlaik dzīvo bailēs par savu drošību. “Pa naktīm kliedz, bļaustās,” situāciju pie vietējā diennakts veikaliņā, kur var nopirkt arī grādīgos, stāsta sētnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašāk par šo tematu – raidījuma Degpunktā sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl