Jaunās māmiņas nav tik bezpalīdzīgas kā šķiet! Sieviete palīdz policistiem aizturēt zagli!

0 Komentāru
Jaunās māmiņas nav tik bezpalīdzīgas kā šķiet! Sieviete palīdz policistiem aizturēt zagli!
Ilustratīvs foto: Robin Jakobsson/Flickr

Jaunās māmiņas apvainot nedrīkst – pirmkārt, tas nav labi, bet, otrkārt – viņas nemaz nemēdz būt tik bezpalīdzīgas, kā kādam varētu šķist. Kāda jauna sieviete palīdzējusi policistiem aizturēt zagli, kurš acis un arī rokas metis uz viņas bērna ratiņiem!

Emmaljunga zīmola bērnu rati maksā aptuveni 800 eiro un vēl dārgāk. Bērnu vecāki zina, ka par labiem ratiem ir jēga samaksāt tādu naudu, un pieprasījums pēc tiem ir gan jauniem, gan arī lietotiem. Interesanti, ka māmiņu gaumē labi orientējās kāds 44 gadus vecs vīrietis ar kriminālu pagātni, kurš, neraugoties uz durvju koda atslēgu, bija pamanījies iekļūt kādas Imantas jaunbūves kāpņutelpā un vienus šādus ratus no turienes nozagt.

Ratiņi ir vajadzīgi ne tikai mazulim, bet arī mammai. Nav ratu – nav pastaigu, nav iespējas iziet no mājas. Apzagtā māmiņa sašutusi ne pa jokam, un, lūk, rezultāts! Šodien māmiņa pastaigā dodas atkal ar saviem ratiem, kas vismaz nesen vēl bija pazuduši. Sieviete stāsta, kā ratus atguvusi.

Foto

Jaunā māmiņa, kas atguvusi nozagtos ratus:

Es izvietoju sludinājumu, ka pērku ratus. Raksturoju savus ratus. Rezultātā man piezvanīja un gribēja pārdot manus ratus par 500 eiro. Es piezvanīju policijai, un pēc tam mēs ar pārdevēju satikāmies, un viņu aizturēja. Savus ratus pazinu jau fotogrāfijā.

Policisti saka, – aizturētais vīrietis vaļsirdīgi atzinies zādzībā. Pat pateicis, ka atdošot arī mantas, kas bija ieliktas ratos zādzības brīdī.

Viņš, starp citu, ja reiz aizturēts, atzinies arī ar šo zādzību nesaistītos noziegumos. Policisti viņu raksturo kā “savas jomas speciālistu”, kurš nelieto narkotikas un zog profesionāli visu savu dzīvi.

Video

0 Komentāru