Komentāri

Jaunās māmiņas apvainot nedrīkst – pirmkārt, tas nav labi, bet, otrkārt – viņas nemaz nemēdz būt tik bezpalīdzīgas, kā kādam varētu šķist. Kāda jauna sieviete palīdzējusi policistiem aizturēt zagli, kurš acis un arī rokas metis uz viņas bērna ratiņiem!

Emmaljunga zīmola bērnu rati maksā aptuveni 800 eiro un vēl dārgāk. Bērnu vecāki zina, ka par labiem ratiem ir jēga samaksāt tādu naudu, un pieprasījums pēc tiem ir gan jauniem, gan arī lietotiem. Interesanti, ka māmiņu gaumē labi orientējās kāds 44 gadus vecs vīrietis ar kriminālu pagātni, kurš, neraugoties uz durvju koda atslēgu, bija pamanījies iekļūt kādas Imantas jaunbūves kāpņutelpā un vienus šādus ratus no turienes nozagt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ratiņi ir vajadzīgi ne tikai mazulim, bet arī mammai. Nav ratu – nav pastaigu, nav iespējas iziet no mājas. Apzagtā māmiņa sašutusi ne pa jokam, un, lūk, rezultāts! Šodien māmiņa pastaigā dodas atkal ar saviem ratiem, kas vismaz nesen vēl bija pazuduši. Sieviete stāsta, kā ratus atguvusi.

Foto

Jaunā māmiņa, kas atguvusi nozagtos ratus:

Es izvietoju sludinājumu, ka pērku ratus. Raksturoju savus ratus. Rezultātā man piezvanīja un gribēja pārdot manus ratus par 500 eiro. Es piezvanīju policijai, un pēc tam mēs ar pārdevēju satikāmies, un viņu aizturēja. Savus ratus pazinu jau fotogrāfijā.

Policisti saka, – aizturētais vīrietis vaļsirdīgi atzinies zādzībā. Pat pateicis, ka atdošot arī mantas, kas bija ieliktas ratos zādzības brīdī.

Viņš, starp citu, ja reiz aizturēts, atzinies arī ar šo zādzību nesaistītos noziegumos. Policisti viņu raksturo kā “savas jomas speciālistu”, kurš nelieto narkotikas un zog profesionāli visu savu dzīvi.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl