Jauna sieviete izdara pašnāvību, izlecot pa desmitā stāva logu

Komentāri

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ulbrokas ielā pēc kritiena no sociālā nama desmitā stāva dzīvību zaudējusi kāda jauna sieviete. 

Ballīte, kas piektdienas pievakarē īsi pirms pusnakts notika vienā no šo Ulbrokas ielas namu desmitā stāva dzīvokļiem, turpat blakus mītošo Genādiju pat nepārsteidza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa kaimiņi iedzerot regulāri, taču parasti viss norit salīdzinoši mierīgi. Tovakar sarunas no blakus dzīvokļa esot bijušas labi dzirdamas, jo pensionāru dzīvoklī bijis atvērts logs, turklāt šoreiz tur gājis karsti.

Tikai dažas minūtes vēlāk Genādija sieva no kaimiņu dzīvokļa puses izdzirdējusi nesaprotamus trokšņus, tādēļ piegājusi pie loga, kur no ieraudzītā apstulbusi.

Viņa redzēja, kā sieviete tur karājas, un vēl uzkliedza viņiem, lai velk to sievieti atpakaļ dzīvoklī. Tad iestājās klusums, un sieva teica, ka laikam jau ievilka viņu.

Sirmais vīrs stāsta, ka, neskatoties uz sievas teikto, jau nojautis ko nelāgu, kad pēkšņi atskanējuši vairāki skaļi rībieni, un abi sapratuši, ka vēl pirms mirkļa redzēto kaimiņieni tomēr nav izdevies glābt.

Sirmgalvju pāris steidzies zvanīt mediķiem, taču glābšanas dienestā saņemta atbilde, ka palīdzība ir jau ceļā. Acīmredzot par notikušo ziņojuši paši kaimiņi, kuru dzīvoklī notikusi nelaime.

Jau pēc mirkļa pagalmā ieripojušas divas ātrās palīdzības, cietusī steidzami aprūpēta un aptuveni desmit minūtes vēlāk nogādāta tuvējā slimnīcā. Diemžēl, neskatoties uz mediķu pūliņiem, jau uzņemšanas nodaļā 30 gadus vecā sieviete no gūtajām traumām mirusi.

Izmeklējot šo lietu, likumsargi uzklausījuši vairākas iesaistīto liecības, un, kā izrādās, liktenīgo soli kundze, visticamāk, spērusi pati. Arī iepriekš sieviete vairākas reizes mēģinājusi izdarīt pašnāvību.

Teikas iecirkņa priekšnieks skaidro, ka, lai arī šobrīd zināmie fakti liecina, ka notikušais ir pašnāvība un dzīvesbiedrs pat mēģinājis sievieti glābt, izmeklēšana ne tuvu nav beigusies.

Ja tomēr atklāsies, ka dzīvesbiedrs ir kā saistīts ar šo traģisko notikumu un sieviete pa logu izlēkusi izmisuma vadīta, 36 gadus vecajam vīrietim nāksies stāties tiesas priekšā.

Lasi vēl