Jāņu naktī nogalināta jauna sieviete

Komentāri
Jāņu naktī nogalināta jauna sieviete
FOTO: Valsts policija

2015. gada 24. jūnijā agri no rīta policijā saņemta informācija par sievietes līķa atrašanu kādā privātmājā Ilūkstes novadā. Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca policijas darbinieki un noskaidroja, ka cietušai uz ķermeņa ir konstatēti redzamie miesas bojājumi, kas var liecināt par viņas vardarbīgu nāvi.

Tika uzsākts kriminālprocess un veikti neatliekamie procesuālie pasākumi, kuru rezultātā uz aizdomu pamata par 1987. gadā dzimušās sievietes nonāvēšanu tika aizturēts viņas vīrs, 1968. gadā dzimis vīrietis, kurš atzinās pastrādātajā noziegumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka svētku naktī, no 23. uz 24. jūniju, laulāto starpā izcēlās sadzīves rakstura konflikts, kura rezultātā vīrietis nodarīja sievietei smagus miesas bojājumus, kuri, visticamāk, bijuši par iemeslu viņas nāvei. Tāpat tika noskaidrots, ka konfliktsituācijas šajā ģimenē notika diezgan bieži.

Policijā uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šobrīd tiesā tiek lemts jautājums par drošības līdzekļa – apcietinājums – piemērošanu.

Lasi vēl