“Ja nedosi naudu, sitīšu!” – agresīvs dēls līdz nāvei piekauj savu mammu-sirmgalvi

3 komentāri

“Ja nedosi naudu, sitīšu!”-  tādā terorā dzīvojusi kāda pensionāre, kura savu agresīvo dēlu tik ilgi žēlojusi, kamēr viņš viņu tiešām nositis. 

Policijas sniegtās ziņas bija skopas – likumsargi Rīgā aizturējuši kādu vīrieti, kurš dzērumā konflikta laikā piekāvis savu māti, kura vēlāk mirusi. Lai gan pats fakts jau vien ir šausminošs, vēl nepatīkamāks ir viss garais stāsts par aptuveni 85 gadus vecās Marijas ikdienu, ko raidījumam Degpunktā atklāja viņas radiniece, kura sirmgalvi aprūpējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marijas dēls, teju jau 60 gadus vecs vīrietis, ne gluži labi sācis uzvesties jau pēc dienesta armijā. Taču pēdējā laikā mammu sitis visu laiku. To zinājuši kaimiņi, zinājusi arī policija.

Jevģēnija, mirušās sievietes radiniece:

Viņš prasīja naudu. 15 eiro katru dienu. Es saku – Viktor, kur lai viņa ņem tādu naudu? Visa nauda ir pie manis. Es braucu pie viņas katru otro dienu, devu viņai piecus vai desmit eiro, un vedu viņai pārtiku. Viņš to pārtiku aiznesa savai brūtei – dzērājai. Viņš trīs dienas nedeva viņai ēst.

Tas, ka nevar tikt pie kārotās naudas summas, dēlu saniknojis, un viņš licis lietā gan dūres, gan sitis mammu ar mēbelēm.

Foto

“Atnācu un skatos – viņai auss bija melna, nevis sarkana. Vaigs arī sasists, zem acs – melns. Piere arī sasista. Teicu – saucam “ātro” palīdzību, saucam policiju! Bet viņa dēlu žēloja. Jautāju – kad beigsi viņu žēlot?” atceras Jevģēnija.

Dēls mammu gan nav žēlojis. Solījis – ja nebūs prasītā, sitīs vēl nežēlīgāk.

Jevgēnija stāsta, ka pagājušajā nedēļā, pirms zaudējusi dzīvību, Marija slimnīcā bijusi divas reizes. Pirmajā reizē ārsti viņu izrakstījuši un atsūtījuši mājās pie agresīvā dēla. “Vakarā viņa ļoti gribēja ēst, es nopirku produktus, atvedu viņai, viņa paēda un teica – viņš mani šodien nogalinās! Es arī baidījos tur palikt!” stāsta mirušās kundzes radiniece.

Bezspēcīga pret notiekošo, Jevgēnija devusies prom. Nākamreiz viņa radinieci satika jau atkal slimnīcā. Protams, ka dēls nebija licies mierā. Slimnīcā Marija nomira.

Policisti saņēma ziņu no slimnīcas un viņas dēlu aizturēja. Iespējams, ka viņš nonāks nevis aiz restēm, bet gan ārstniecības iestādē, jo, kā runā kaimiņi, viņam esot “problēmas ar galvu”. Visticamāk, ka tieši tā – ar mammas, pensionāres dzīvību, būs pielikts punkts viņa bezbēdīgajai dzīvei brīvībā uz sirmgalvju rēķina.

Video

TOP komentāri

 • Kitija
  +3 +3 0

  Kitija

  Interesanta tā policija Latvijā, redz ,kas notiek ,bet viss vienalga ,lidz brīdim kad notiek,kas prātam neaptverams .. Pirms cilvēks nebija vel nogalināts , viņi nevarēja viņu iebāzt psihenē.. Nu tā Latvijā tās lietas notiek, sakumā atļausim ,kādu novākt un ,tad meklēsim ,kas pie vienas .. Drausmas!
 • opis
  +1 +1 0

  opis

  Ja policija zināja,tad arī to jāsauc pie atbildības,bet izdzimteni aiz restēm ,jāpārtrauc ši slēpšanās aiz (galviņa nav kārtībā)-tiesāt un viss,,,,,
 • Bārts Simpsons
  0 0 0

  Bārts Simpsons

  Ari man kaiminos matisa iela bija tiesi tads pats gadijums .ari dels sita mati .regulari izsaucam policiju atbrauca,aizveda un nakama diena jau bandits majas ta tas turpinajas gadiem policija nekadi nereageja uz sadu situaciju jo mate nerakstija iesniegumu mes parvacamies uz citu dzives vietu un pec daziem menesiem mate bija jau nosista.tadi ir musu likumiun policija kurai galvenais ir papirs nevis fakti kas notiek reala dzive

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl