Komentāri

Mums vienmēr liekas, ka ir slikti, kamēr neuzzinām, ka var būt vēl sliktāk. Jūrmalā kādā ēkā kurā nesen notika ļaunprātīgs ugunsgrēks, iedzīvotāji vispār palikuši bez jebkādas palīdzības. Viņu pārvaldnieks, kurš iepriekš pratis iekasēt naudu par komunālajiem maksājumiem, tagad saka, ka par māju nevar atbildēt, jo tās īpašnieks gluži vienkārši pazudis.

Tagad dzīvojam kā šķūnī – ja mūs nenogalināja liesmas un dūmi, tad caurvējš un mitrums gan piebeigs. Tā pēc ugunsgrēka saka daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Leona Paegles ielā Jūrmalā. Tā bija ļaunprātīga dedzināšana un nekas citas, uzskata vietējie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Te dzīvoja īrnieki par kuriem tika maksāts valstij, vai varbūt netika. Kā viņi maksāja, to es nezinu, bet dzīvoja čigānu tautības cilvēki. Kā aizdegās? No tās mājas mums pateica, ka te iemesta degoša lāpa, vai kaut kas tamlīdzīgs – degošs. Tātad tīšām? Jā, tīša dedzināšana,” saka ugunsnelaimē cietusī Natālija.

Sieviete piebilst – dedzinātājam bijis vienalga, vai mājā ir cilvēki, vai nav. Ja kāds sadegs nebūs liela bēda – pēc notikušā radies šāds priekšstats.  Mājinieki saka lielu paldies ugunsdzēsējiem – strādājuši ātri un cītīgi, turklāt bijuši bezgala laipni un iejūtīgi. Citi kaimiņi gan nav tik pateicīgi par viņu īpašuma glābšanu. Esot norauts apmetums un ar ūdeni pielietas telpas.

Foto

Tomēr vislielākas dusmas iedzīvotājiem ir uz mājas pārvaldnieku, kas jau ilgāku laiku par ēkas kritisko stāvokli neliekoties ne zinis. Arī uzreiz pēc ugunsgrēka apsaimniekotājs neuzskatīja par nepieciešamu rīkoties nekavējoties.

Vēlāk gan namu pārvalde nelaimes skatrajā vietā ieradusies. Diemžēl īsti palīdzēt viņi nespēj, jo ēkas īpašnieks nekur neesot sastopams. Māja juridiski nav pārņemta valdījumā un nav ierakstīta zemesgrāmatā, bet iedzīvotāji skaitās tikai īrnieki

Līdz ar to iedzīvotāji kļuvuši par situācijas ķīlniekiem un izskatās, ka vispārējās vienaldzības dēļ, Jūrmalā jau tuvākajā laikā būs par vienu pamestu graustu vairāk.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl