Komentāri
Ja dzer, tad nebrauc! Ventspils pusē iereibis vīrietis izraisa ceļu satiksmes negadījumu
DaveBleasdale / Flickr

Ventspils novada Vārves pagastā 1954. gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, nespēja savaldīt savu automašīnu un nobrauca no ceļa. Rezultātā cieta gan šoferis, gan pasažieris, liecina Valsts policijas informācija.

Vīrietis vadīja Volkswagen zīmola automašīnu pa vietējas nozīmes ceļu virzienā no jūras uz Cirpsteni. Vīrietis nobrauca no brauktuves un iebrauca kokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumā tika bojāta automašīna, cieta tās vadītājs un pasažieris – kāds 1948. gadā dzimis vīrietis. Abi cietušie tika nogādāti slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl