1 komentārs

Lai arī cik viltīgs ir noziedznieks un lai arī cik garš ir varmākas noziedzīgais ceļš, ja viņš laikus neapstājas, agri vai vēlu policija tiks uz viņa pēdām. Arī Valmierā vienas cietušas sievietes liecība palīdzējusi atšķetināt vismaz divdesmit seksuālus noziegumus vai mēģinājumus varmācīgā veidā gūt seksuālu baudu.

Policijā saņemta informācija par kādu uzmācīgu vīrieti, kurš ar dažādām metodēm piespiež sievietes stāties seksuālās attiecībās, bet līdz šim likumsargiem palicis nepamanīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd policija noskaidrojusi, ka cietušas aptuveni 20 sievietes, pret kurām lielākoties gan vērsts morāls terors. Dažās reizēs varmāka tomēr panācis savu un arī nodrošinājies, lai sievietes par viņu neziņotu.

Šobrīd vīrietis atrodas apcietinājumā, un viņam vairs nav iespēju nevienu šantažēt, tāpēc likumsargi aicina neklusēt, ja jums aprakstītās situācijas šķiet pazīstamas.

Vidzemes reģiona policistus jūs variet sazvanīt pa tālruni 67014020 vai 110.

Foto

TOP komentāri

  • zemnieks
    0 0 0

    zemnieks

    Kad par radinieku ziņoju policijai,ka tiek apdraudēta sabiedriba.pateica lai paši tiekot ar gimenes problemām galā.Laikam jāmāk ziņot,lai reaĝētu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl