Izvēloties nedrošu braukšanas ātrumu, notiek avārija

Komentāri
Izvēloties nedrošu braukšanas ātrumu, notiek avārija
Tramvajs Uzvaras bulvārī. (Foto: LETA)

Engures novadā kāda 47 gadus veca sieviete, neizvēloties drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca koka celmam, liecina Valsts policijas apkopotā ceļu satiksmes negadījumu statistika.

Rezultātā automašīnas Hyundai Tuscon autovadītāja nogādāta slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījums notika 16. decembra rītā, ap plkst. 07:45, uz ceļa Sloka-Talsi.

Kas jāievēro, sēžoties pie stūres laikā, kad veidojas ”melnais asfalts”?

Faktiski piemērots braukšanas ātrums un detalizēts rīcības plāns, kā rīkoties, kad auto sāk slīdēt pa ”melno ledu”, atkarīgs no katra autovadītāja pieredzes, prasmēm, kā arī spēkrata tehniskā stāvokļa, akcentē eksperts Arturs Priednieks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl