Izstāsti savu stāstu un kļūsti par “Degpunktā” reportieri!

2 komentāri

“Ja esi liecinieks krīzes situācijai, dabas stihijai, avārijai, ugunsgrēkam, noziegumam vai neparastam notikumam, nepaliec malā. Rīkojies atbildīgi – sauc palīgā vai palīdzi pats. Ja notikušo izdevies iemūžināt, sūti savu foto vai video “WhatsApp”, vai “Telegram” pa tālr.: 22000112. Izstāsti savu stāstu un kļūsti par “Degpunktā” reportieri!”

Ar šādu tekstu visa “Degpunktā” komanda aicina iesaistīties ikvienu palīdzēt nelaimē nonākušajiem un, ja sanācis situāciju iemūžināt, parādīt citiem, lai tā vairs nenotiktu!

Izmantojot mobilo telefonu lietotnes ”WhatsApp” un ”Telegram”, tagad jums ir iespēja sazināties ar LNT raidījuma ”Degpunktā” veidotājiem. Lai sāktu sazināties ar ”Degpunktā”, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu ”WhatsApp” un ”Telegram” numuru +371 22 000 112.

Ātri un viegli ar ”WhatsApp” un ”Telegram” jūs varat nosūtīt mums video un foto kā notikuma aculiecinieka vēstījumu, informēt par ārkārtas situāciju, satraucošu notikumu, sabiedriski nozīmīgu personīgo pieredzi vai ierosināt sižetu tematus. Video un foto materiālus izmantosim mūsu raidījumā.

”Degpunktā” žurnālisti ar jums var sazināties, lai uzzinātu notikuma konkrētāku izklāstu vai arī noskaidrotu iespēju jūs intervēt kā aculiecinieku vai konkrētās pieredzes personu.

Lai sāktu sazināties ar raidījumu ”Degpunktā”, savā kontaktu sarakstā pievienojiet mūsu ”WhatsApp” un ”Telegram” numuru +371 22000112.

Ja vēlaties, lai tiktu vai netiktu norādīts jūsu vārds un uzvārds, lūdzam par to informēt. Mēs nekad nepubliskosim jūsu telefona numuru.

Ja vēlaties iesūtīt jautājumu video formātā, filmēšanas laikā lūdzam telefonu turēt nevis vertikāli, bet gan horizontāli, tāpat neveikt straujas kustības.

2 komentāri