8 komentāri

Kāds vīrietis Ikšķilē piedzīvojis uzbrukumu, viņam draudēts ar arbaletu, taranēta viņa mašīna. Viņš zvanījis policijai, bet policisti palīgā atbraukuši vien pēc aptuveni 40 minūtēm.

Jurijs kopā ar savu kolēģi 12. maijā vakarā ap astoņiem devās uz Plūmju ielu Ikšķilē apskatīt māju, kas tiek pārdota izsolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jurijs sācis jautāt, kad tomēr būs iespēja īpašumu apskatīt un sieviete esot aicinājusi viņu iekšā. Sākusies mājas apskate, kas līdz galam tā arī nav notikusi.

Mājā atradies iereibis nama īpašnieks, kas sācis uzvesties neadekvāti. Paņēmis arbaletu un tēmējis Jurija virzienā. Sieviete, kura sākusi namu izrādīt, ar kliedzieniem izskrējusi no mājas.

Jurijs stāsta, ka centies otru vīrieti nomierināt un ārā no mājas viņš galu galā izgājis. Taču ar to nekas nav beidzies. Jurijs nolēmis doties prom, taču agresīvi noskaņotais vīrietis iesēdies automašīnā un uzsācis pakaļdzīšanos

Jurijs zvanījis policijai. Viņš stāsta, – darījis to vairākas reizes. Taču nekā. Pakaļdzīšanās turpinājusies un policija neesot braukusi palīgā.

Videoierakstā, ko veicis Jurijs pats, ir redzams brīdis, kad viņi ierauga pašvaldības policiju. Jāpiebilst, ka ekipāža nav braukusi uz izsaukumu. Tā ir sagadīšanās. Jurijs to nezina, viņš izmisīgi mēģina pievērst uzmanību, savukārt otram šoferim rodas iespēja aizmukt.

Tālāk jau notiek tas, kas notiek – Pašvaldības policija nepagūst auto apturēt. Vadītājs piebrauc pie mājas un aizmūk, aizverot durvis. Tātad – bijis viņš reibumā pie stūres vai nē, to vairs nevarēs konstatēt.

Drīz pēc tam ierodas arī Ceļu policijas pārstāvji. Atbrauc arī Valsts policija. Jurijs viņiem ziņo, ka mājās esošie cilvēki ir briesmās, jo vīrietis ir neadekvāts un bruņots ar arbaletu.

Policisti lemj durvis nelauzt, jo viņi sazinājušies ar vīrieša sievu, kura teikusi, ka viss ir labi. Tā viss tajā vakarā arī beidzies.

Jurijs rāda sasisto automašīnu, ar kuru tovakar bēdzis. Automašīna apskādēta no visām pusēm. Jurijam aizvien nav skaidrs, kāpēc policija neatbrauca uzreiz pēc tam, kad saņēma viņa zvanu.

Video

TOP komentāri

  • A.L.
  • Gunāra fane
    +5 +5 0

    Gunāra fane

    Jurītis ir paspējis sarūpēt divus bērniņus, bet nav spējis nodrošināt savu ģimeni paša spēkiem ar mitekli, kas atbilstu viņa ambīcijām, tādēļ jāiet sirot pa svešām mājām. Citādi nevar nosaukt tādu '' jurīšu" centienus iedzīvoties uz citu cilvēku nelaimes iegādājoties izsolēs īpašumus zem tirgus vērtības. Ja nebūtu šie "jurīši'', tad arī bankas tik viegli neatņemtu cilvēkiem īpašumus nosakot tiem zemu cenu. Rezumē - Jurītim fui, Gunāram spēku izturēt!
  • xxx

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl