Izsolē izliktas mājas īpašnieks draud ar arbaletu un uzsāk pakaļdzīšanos! Policija nereaģē

8 komentāri

Kāds vīrietis Ikšķilē piedzīvojis uzbrukumu, viņam draudēts ar arbaletu, taranēta viņa mašīna. Viņš zvanījis policijai, bet policisti palīgā atbraukuši vien pēc aptuveni 40 minūtēm.

Jurijs kopā ar savu kolēģi 12. maijā vakarā ap astoņiem devās uz Plūmju ielu Ikšķilē apskatīt māju, kas tiek pārdota izsolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jurijs sācis jautāt, kad tomēr būs iespēja īpašumu apskatīt un sieviete esot aicinājusi viņu iekšā. Sākusies mājas apskate, kas līdz galam tā arī nav notikusi.

Mājā atradies iereibis nama īpašnieks, kas sācis uzvesties neadekvāti. Paņēmis arbaletu un tēmējis Jurija virzienā. Sieviete, kura sākusi namu izrādīt, ar kliedzieniem izskrējusi no mājas.

Jurijs stāsta, ka centies otru vīrieti nomierināt un ārā no mājas viņš galu galā izgājis. Taču ar to nekas nav beidzies. Jurijs nolēmis doties prom, taču agresīvi noskaņotais vīrietis iesēdies automašīnā un uzsācis pakaļdzīšanos

Jurijs zvanījis policijai. Viņš stāsta, – darījis to vairākas reizes. Taču nekā. Pakaļdzīšanās turpinājusies un policija neesot braukusi palīgā.

Videoierakstā, ko veicis Jurijs pats, ir redzams brīdis, kad viņi ierauga pašvaldības policiju. Jāpiebilst, ka ekipāža nav braukusi uz izsaukumu. Tā ir sagadīšanās. Jurijs to nezina, viņš izmisīgi mēģina pievērst uzmanību, savukārt otram šoferim rodas iespēja aizmukt.

Tālāk jau notiek tas, kas notiek – Pašvaldības policija nepagūst auto apturēt. Vadītājs piebrauc pie mājas un aizmūk, aizverot durvis. Tātad – bijis viņš reibumā pie stūres vai nē, to vairs nevarēs konstatēt.

Drīz pēc tam ierodas arī Ceļu policijas pārstāvji. Atbrauc arī Valsts policija. Jurijs viņiem ziņo, ka mājās esošie cilvēki ir briesmās, jo vīrietis ir neadekvāts un bruņots ar arbaletu.

Policisti lemj durvis nelauzt, jo viņi sazinājušies ar vīrieša sievu, kura teikusi, ka viss ir labi. Tā viss tajā vakarā arī beidzies.

Jurijs rāda sasisto automašīnu, ar kuru tovakar bēdzis. Automašīna apskādēta no visām pusēm. Jurijam aizvien nav skaidrs, kāpēc policija neatbrauca uzreiz pēc tam, kad saņēma viņa zvanu.

Video

TOP komentāri

  • A.L.
  • Gunāra fane
    +5 +5 0

    Gunāra fane

    Jurītis ir paspējis sarūpēt divus bērniņus, bet nav spējis nodrošināt savu ģimeni paša spēkiem ar mitekli, kas atbilstu viņa ambīcijām, tādēļ jāiet sirot pa svešām mājām. Citādi nevar nosaukt tādu '' jurīšu" centienus iedzīvoties uz citu cilvēku nelaimes iegādājoties izsolēs īpašumus zem tirgus vērtības. Ja nebūtu šie "jurīši'', tad arī bankas tik viegli neatņemtu cilvēkiem īpašumus nosakot tiem zemu cenu. Rezumē - Jurītim fui, Gunāram spēku izturēt!
  • xxx

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl