Komentāri
Izraisa ugunsgrēku pamestajā Skrundas “armijas pilsētiņā”
FOTO: Alberts Dinters. Bez Tabu

Vakar neapzinīgi interesenti izraisījuši ugunsgrēku pamestajā Skrundas “armijas pilsētiņā”, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pie kādreizējās radiolokācijas stacijas izveidotā padomju “armijas pilsētiņa” stāv tukša jau vairāk nekā desmit gadus. Tā ir nonākusi vietējās pašvaldības īpašumā, kura “pilsētiņu” mēģina pārdot vai iznomāt, taču līdz šim tas nav sekmējies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar pilsētiņas neapdzīvotajās ēkās, iespējams, neuzmanīgi rīkojoties ar uguni, izraisīts ugunsgrēks un liesmas izpletušās 120 kvadrātmetru platībā. Vispirms liesmas pārņēmušas kādu piecstāvu ēku, bet vēlāk pārmetušās arī uz tuvējo saimniecības ēku.

Kopumā ugunsdzēsēji pagājušajā diennaktī devušies dzēst 24 ugunsgrēkus, kuros cilvēki necieta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl