Izraisa nopietnu avāriju un aizbēg; policija meklē aculieciniekus!

Komentāri
Izraisa nopietnu avāriju un aizbēg; policija meklē aculieciniekus!
FOTO: Flickr

Valmieras policija lūdz atsaukties aculieciniekus negadījumam, kas notika sestdien, 26. septembrī, ap pulksten 18.00 Brenguļu pagastā, Brenguļos, pie alus dārza, kad sarkanas krāsas automašīna izraisīja negadījumu, kurā cieta 1956. gadā dzimusi sieviete.

Vadītājs atstāja notikuma vietu, neziņojot par notikušo policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja esi redzējis vai ir kāda cita noderīga informācija, zvani – 110 vai 64201310. Vienlaikus aicinām pašu autovadītāju vērsties policijā, jo apzināta izvairīšanās no atbildības ir vainu pastiprinošs apstāklis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl