Izrādās, ka Saulkrastu ”šāvējs” agrāk strādājis policijā

1 komentārs

Pirmdien, 2. jūnijā, Saulkrastu iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu no kāda iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Saulkrastu centrā kādā privātmājā starp vīru un sievu norisinās skaļš konflikts. Uz notikuma vietu tika nosūtīta ekipāža, taču pa to laiku tika saņemts jauns zvans, kurā iedzīvotājs ziņoja, ka no privātmājas bijuši dzirdami šāvieni.

Mirkli vēlāk policijas ekipāža ieradās notikuma vietā, bet vīrietis jau bija aizbēdzis. Uz vietas policisti noskaidroja, ka neviens nav cietis. Izrādījās, ka starp 1965. gadā dzimušu Saulkrastu iedzīvotāju un viņa sievu bija izcēlies konflikts, jo viņš vēlējies doties ar auto uz veikalu pēc grādīgajiem dzērieniem, taču sieva viņam neesot ļāvusi to darīt, jo viņš bijis pamatīgi iereibis. Tajā brīdī vīrietis kļuvis agresīvs un izcēlies pamatīgs ļembasts, par kuru kāds iedzīvotājs ziņojis policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mājā tika atrasta bise, bet policisti noskaidroja, ka vīrieša īpašumā esot arī pistole, kuru, visticamāk, viņš paņēmis līdzi. Tā kā vīrietis bija bruņots, meklēšanā nekavējoties tika iesaistīti ievērojami policijas spēki – uz Saulkrastiem devās vīri no Speciālo uzdevumu bataljona, pretterorisma vienības Omega kaujinieki, kā arī kinologs ar suni. Uzzinot par notikušo, arī vairāki Saulkrastu iedzīvotāji iesaistījās vīrieša meklēšanā un ik pa brīdim ziņoja policijai par iespējamām vīrieša atrašanās vietām.

Kādu brīdi vēlāk policisti saņēma zvanu no vietējā mācītāja, kurš teica, ka viņam esot izdevies nomierināt agresīvi noskaņoto kungu, un drīz pēc tam 1965. gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Saulkrastu iecirknī.

Vīrietis agrāk nav nonācis policijas redzeslokā, kā arī noskaidrots, ka abi ieroči bijuši legāli, taču pēc šā pārkāpuma gan bise, gan pistole ir atsavināta un ieroču nēsāšanas atļauja viņam tiks anulēta. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Šobrīd viņš atrodas izolatorā. Ieročiem bija nepieciešamās atļaujas, savukārt vīrietis pats pirms ilgāka laika strādājis policijā. Nu pats kļuvis par savu bijušo amatbrāļu aizturēto.

Policija izsaka pateicību mācītājam un pārējiem iedzīvotājiem, kuri palīdzējuši pārkāpēja notveršanā.

TOP komentāri

  • Jānis
    0 0 0

    Jānis

    cilvēks gribēja iedzert, kas tur traks ;d lab, varnut nedaudz parspileja ;d

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl