Izmantojot viesmīlību nozog automašīnu

Komentāri

Reizēm labi nodomi un patiesa viesmīlība var izrādīties liela kļūda! Tieši tā noticis Jēkabpilī, kur ļaudis paši nezinot cienājuši un izmitinājuši rūdītu recidīvistu.

Alkohola lietošana ir kaitīga ne tikai veselībai, bet arī materiālajai labklājībai. Ne jau tikai naudu var nodzert, var palikt arī bez tā, kas jau sen nopirkts un iemīļots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši tā noticis kādā Dārza ielas dzīvoklī Jēkabpili. Ciemos atnākuši gan dzīvokļa saimnieka paziņas, gan paziņu paziņas, kurus viņš redzējis pirmo reizi. Līdz ar nepazīstama biedra ienākšanu dzīvoklī lietām sākušas pieaugt kājas. Pirmajā dienā pazudusi nauda un zeltlietas. Pēc tam pazudušas vērtīgākas mantas – dators un automašīna ”Ford Galaxy”.

Likumsargi šobrīd zagli izmisīgi meklē – apbraukātas visas vietas kur viņš varētu atrasties, taču nekā – acīm redzot nozagtais ”Ford”  devis iespēju pārvietoties ar īpašu vērienu un vīrietis aizklīdis vēl nezināmos plašumos. Katrā ziņā – viņa atrašana un saukšana pie atbildības ir tikai laika jautājums, savukārt notikušais kalpo par labu atgādinājumu tam, ka kuru katru pie sevis ciemos aicināt tomēr nevajadzētu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl