Izmantojot viesmīlību nozog automašīnu

Pievienot komentāru
Izmantojot viesmīlību nozog automašīnu
FOTO: LETA

Reizēm labi nodomi un patiesa viesmīlība var izrādīties liela kļūda! Tieši tā noticis Jēkabpilī, kur ļaudis paši nezinot cienājuši un izmitinājuši rūdītu recidīvistu.

Alkohola lietošana ir kaitīga ne tikai veselībai, bet arī materiālajai labklājībai. Ne jau tikai naudu var nodzert, var palikt arī bez tā, kas jau sen nopirkts un iemīļots.

Tieši tā noticis kādā Dārza ielas dzīvoklī Jēkabpili. Ciemos atnākuši gan dzīvokļa saimnieka paziņas, gan paziņu paziņas, kurus viņš redzējis pirmo reizi. Līdz ar nepazīstama biedra ienākšanu dzīvoklī lietām sākušas pieaugt kājas. Pirmajā dienā pazudusi nauda un zeltlietas. Pēc tam pazudušas vērtīgākas mantas – dators un automašīna ”Ford Galaxy”.

Likumsargi šobrīd zagli izmisīgi meklē – apbraukātas visas vietas kur viņš varētu atrasties, taču nekā – acīm redzot nozagtais ”Ford”  devis iespēju pārvietoties ar īpašu vērienu un vīrietis aizklīdis vēl nezināmos plašumos. Katrā ziņā – viņa atrašana un saukšana pie atbildības ir tikai laika jautājums, savukārt notikušais kalpo par labu atgādinājumu tam, ka kuru katru pie sevis ciemos aicināt tomēr nevajadzētu.