Izmantojot meitenes laipnību, ļaundari nozog mobilo tālruni

Komentāri
Izmantojot meitenes laipnību, ļaundari nozog mobilo tālruni
FOTO: LETA

Pagājušajā sestdienā Rīgas Teikas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Vējavas ielā pie kādas meitenes pienākušas divas nezināmas personas – vīrietis un sieviete. Abi lūdza meitenei aizņemties viņas mobilo telefonu, lai veiktu steidzamu zvanu. Ieguvuši kāroto mobilo tālruni, abi ļaundari no notikuma vietas aizbēga.

Policisti noskaidroja abu personu pazīmes un sāka viņu meklēšanu. Nākamajā dienā, 5. aprīlī, patruļpolicijas darbinieki Rīgas centrā uz ielas pamanīja aprakstam līdzīgas personas. Pārbaudot abu personības, policisti pie sievietes un vīrieša atrada iepriekšējā dienā nozagto mobilo tālruni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaundari – 1992. gadā dzimusi sieviete un 1984. gadā dzimis vīrietis – tika aizturēti. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par zādzībām un narkotisko vielu lietošanu.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu aizturētajiem var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai ar naudas sods.

Nozagtais mobilais tālrunis tika atgūts un drīzumā tiks atdots tā likumīgajai īpašniecei.

Lasi vēl