Komentāri
Izlecot no braucoša tramvaja, Liepājā traumas guvis kāds jaunietis
Foto: LETA

Vakar plkst.16.55 Liepājā, Rīgas ielā kāds jaunietis guvis traumas, izlecot no tramvaja. Kā informēja Valsts policijā, 2003.gadā dzimušais jaunietis patvaļīgi atvēra braucoša tramvaja aizmugurējās durvis un izlēca no braucoša tramvaja.

Rezultātā viņš guva miesas bojājumus un tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauns vīrietis alkohola reibumā uzkritis uz durvīm un sagriezis roku

Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds 35 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā uzkritis uz durvīm un ar to aso malu sagriezis roku, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Vīrietim konstatēti rokas asinsvadu bojājumi. Viņš nogādāts pie mikroķirurgiem Rīgā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1122 izsaukumiem, no tiem 215 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pagājušajā diennaktī avārijās cietuši 13 cilvēki

Vakar Jēkabpilī glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no avarējuša auto atbrīvotu cietušo. VUGD izsaukumu uz negadījumu saņēma pēc pusnakts. Jēkabpilī, Neretas ielā bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme.

Vienā no automašīnām bija iespiests kāds vīrietis. VUGD darbinieki cietušo atbrīvoja no avarējušā auto ar hidraulisko instrumentu palīdzību.
Savukārt otrā automašīnā brauca kāda sieviete, kas pati izkļuva no auto. Taču arī sieviete bija cietusi un tika hospitalizēta.

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā cietuši astoņi, Zemgales un Kurzemes reģionā pa divi, bet Vidzemes reģionā viens cilvēks.

Kopā Latvijā reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi. 31 negadījums noticis Rīgas reģionā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl