Izlecot no braucoša tramvaja, Liepājā traumas guvis kāds jaunietis

Komentāri
Izlecot no braucoša tramvaja, Liepājā traumas guvis kāds jaunietis
Foto: LETA

Vakar plkst.16.55 Liepājā, Rīgas ielā kāds jaunietis guvis traumas, izlecot no tramvaja. Kā informēja Valsts policijā, 2003.gadā dzimušais jaunietis patvaļīgi atvēra braucoša tramvaja aizmugurējās durvis un izlēca no braucoša tramvaja.

Rezultātā viņš guva miesas bojājumus un tika nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jauns vīrietis alkohola reibumā uzkritis uz durvīm un sagriezis roku

Aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā kāds 35 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā uzkritis uz durvīm un ar to aso malu sagriezis roku, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Vīrietim konstatēti rokas asinsvadu bojājumi. Viņš nogādāts pie mikroķirurgiem Rīgā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1122 izsaukumiem, no tiem 215 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pagājušajā diennaktī avārijās cietuši 13 cilvēki

Vakar Jēkabpilī glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no avarējuša auto atbrīvotu cietušo. VUGD izsaukumu uz negadījumu saņēma pēc pusnakts. Jēkabpilī, Neretas ielā bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme.

Vienā no automašīnām bija iespiests kāds vīrietis. VUGD darbinieki cietušo atbrīvoja no avarējušā auto ar hidraulisko instrumentu palīdzību.
Savukārt otrā automašīnā brauca kāda sieviete, kas pati izkļuva no auto. Taču arī sieviete bija cietusi un tika hospitalizēta.

Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā cietuši astoņi, Zemgales un Kurzemes reģionā pa divi, bet Vidzemes reģionā viens cilvēks.

Kopā Latvijā reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi. 31 negadījums noticis Rīgas reģionā.

Lasi vēl