28 komentāri
Izgāja no mājām un grasījās braukt uz darbu, bet vairs nav redzēts… Sieva izmisumā lūdz palīdzēt atrast savu vīru
Foto: Bezvests.lv

Ar lūgumu palīdzēt atrast viņas pazudušo vīru, Bezvests.lv vērsās rīdzinieka Dmitrija Lukjanova sieva. Jaunais vīrietis 17. oktobrī ap plkst. 10.00 izgāja no mājām Maskavas ielā un aizbrauca darba darīšanās. Ap plkst. 14.00 plānoja ierasties birojā, bet līdz tam tā arī nav nokļuvis, stāsta jaunā vīrieša sieva, kura izmisīgi lūdz iedzīvotāju palīdzību viņu atrast.

Tajā pašā dienā jau ap 13.00 vīrietis neatbildēja uz tālruņa zvaniem, bet pēc plkst. 17.00 viņa mobilais telefons atslēdzās un līdz šim nedarbojas.

Pazīmes: augums 194 cm, sportiskas miesas būves. Bija ģērbies zilas krāsas džinsos, kreklā ar gaiši zilām svītriņām vai rūtiņām, tumši zilā jakā. Līdzi bija maks ar dokumentiem, sporta soma MyFitness melnā krāsā. Pārvietojās ar automašīnu Opel Vectra ar valsts numurzīmi GP-812. Numurzīmei ir rāmītis, uz kura sarkaniem burtiem rakstīts REDMOND.

Īpašas pazīmes: uz kreisās rokas liels tetovējums – pūce (no delma līdz elkonim). Uz labās rokas otrs tetovējums – uzraksts latīņu valodā. Fotogrāfija tapusi vēl pirms tetovēšanās.

Lūgums īpašu uzmanību pievērst automašīnas foto, iespējams, tā var atrasties jebkurā pagalmā, norāda Bezvests.lv pārstāvji.

Visi, kas redzējuši pazudušo jauno vīrieti vai kaut ko zina par viņa atrašanās vietu, aicināti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv: +371 22084084.

Foto

TOP komentāri

 • Laura
 • Vies
  +12 +10 -2

  Vies

  Vai tad policijai ir tik grūti pieprasīt, telefona operatoram lai parāda, kur pēdējo reizi atradās telefons, kad bija ieslēgts? Viņi paši teica, ja ir iesniegums no policijas viņi to izsniedz. Šito nekad nesapratīšu.
 • pilsone

  pilsone

  Viņš pareizi saka-policijai ir visas tiesibas uz to lai diezgan ātrā laikā dabūtu izrakstu, tā ir tā iestāde kura bez problēmām var pāris stundu laikā dabūt izdruku no operātoriem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl