Izdevies arestēt vīrieti, kurš tramvaja galapunktā nodūra cilvēku

Komentāri

Pagājušo sestdien, 31. janvārī, Rīgas Brasas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz 6. tramvaja galapunktu, Brīvības ielā, kur atrasti divi sadurti vīrieši. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp cietušajiem vīriešiem un vēl trīs personām tramvajā bija izcēlies konflikts, kas turpinājies arī uz ielas. Konflikta laikā kāds vīrietis sadūris 1984. un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

Viens no cietušajiem – 1984. gadā dzimušais vīrietis no gūtajām traumām mira, savukārt 1989. gadā dzimušais vīrietis ar durtām brūcēm tika nogādāts slimnīcā. Šobrīd ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu miesas bojājumu smaguma pakāpi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja iespējamās vainīgās personas un nākamajā dienā, 1. decembrī, Čiekurkalna tirgus apkaimē aizturēja trīs personas – divus vīriešus un vienu sievieti.

Viens no aizturētajiem – 1962. gadā dzimis vīrietis – atzina, ka sadūris abus vīriešus. Policijas darbinieki noskaidroja, ka viņš jau iepriekš ir tiesāts par slepkavību. Šobrīd turpinās izmeklēšana un tiek skaidrota arī pārējo divu iespējamo vainīgo personu loma noziegumā.

Pret 1962. gadā dzimušo vīrieti ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta trešās daļas par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu aizturētajam var draudēt brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Šodien viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl