Izbiruši atkritumi var izraisīt traģēdiju! Uz Lielupes tilta četru (!) auto avārija

Komentāri

Diemžēl nedēļas pēdējā darbadienā, 1. aprīlī, neiztika bez satiksmes negadījumiem. Piektdien no rīta Jūrmalā uz tilta pāri Lielupei avarēja četras automašīnas.

Sākās viss, kā stāsta pirmās automašīnas, Volvo, vadītājs – ar uz tilta izbirušiem atkritumiem. To savākšana rīta intensīvajā satiksmē izraisījusi bīstamu situāciju, un kāda busiņa manevri likuši Volvo strauji bremzēt. Tālāk viss jau “pa ķēdīti” – aiz Volvo nepaguva nobremzēt kāda BMW vadītājs. Savukārt aiz BMW braucošās Toyota automašīnas šoferis nobremzējis gan, taču, ko tas devis, – aiz Toyota braucošais auto gan to nav paspēji un “ieskrējis” Toyota aizmugurē. Volvo, kas atradās pašā rindas galā, sabojāts visvairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tas viss – nesavāktu atkritumu dēļ…

Foto

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl