Izbijis policists uzspridzinās vietā, kur glabājis iespaidīgu nesprāgušās munīcijas kolekciju

1 komentārs
Izbijis policists uzspridzinās vietā, kur glabājis iespaidīgu nesprāgušās munīcijas kolekciju
FOTO: LETA

Sestdienas vakarā Staiceles pusē, nelielajā Rozēnu ciemā, kur mīt vien nedaudz vairāk par simts cilvēkiem, atskanējis skaļš blīkšķis. Tikai mirkli vēlāk iedzīvotājus aplidojusi ziņa, ka notikusi nelaime, kurā dzīvību zaudējis kāds vietējais iedzīvotājs.

Rozēnu iedzīvotāji labi pazina sestdienas vakarā bojāgājušo vīrieti. Viņa vecāki šajā ciemā dzīvojot jau sen, bet pats pirms daudziem gadiem devies uz lielpilsētu, taču pagājušajā gada rudenī negaidīti atgriezies.

Vēlā 16. maija vakarā vīrietis bija devies uz kūti, kas atrodas turpat netālu no vecāku mājām. Tur viņš, neviena netraucēts, rosījies, līdz atskanējis blīkšķis. Lai arī aculiecinieki tikai mirkli vēlāk piezvanījuši glābējiem un mediķiem, sprādzienā cietušais vīrietis miris turpat notikuma vietā. Juris, kurš negadījuma vietā ieradies, tikai brīdi pēc notikušā domā, ka eksplozija bijusi diezgan spēcīga.

Nedaudz vēlāk izdevies noskaidrot, ka kaimiņš gājis bojā, ķimerējoties gar nesprāgušu kara laika lādiņu. Notikuma vietā sastaptie sapieri, pārbaudot nelielo telpu, tajā atraduši vēl vismaz 25 artilērijas lādiņus, 41 munīciju  un dažādas patronas.

Tomēr šokējošākais Rozēnu iedzīvotāju stāstā par notikušo ir iespējamais nelaimes iemesls. Vietējiem ir aizdomas, ka 42 gadus vecais, bijušais policists ap spridzekļiem krāmējies, jo vēlējies iedzīvoties. Iepriekš viņš sociālajos tīklos dižojies ar fotogrāfijām, kur upmalā redzams neparasti liels loms, kā arī vairākkārt vietējiem centies pārdot nezināmas izcelsmes zivis.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs