Komentāri

Degpunktā komandu sazvanīja izmisuši jelgavnieki, kuri stāsta, ka viņiem kaimiņos dzīvo rūdīts cietumnieks, kura miteklis vairāk līdzinās cūku kūtij, nevis dzīvoklim.

Olaines ielā 7, Jelgavā, ir daudzdzīvokļu māja, kuras iedzīvotāji līdz šim dzīvojuši mierīgi, taču nu jau vairāk nekā gadu spiesti auklēties ar kādu Genādiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Genādijs salīdzinoši ar citiem iedzīvotājiem mājā parādījies nesen, taču viņu atcerēsies vēl ilgi. Proti – vīrietis ir izbijis cietumnieks, un viņam nu te ierādīts dzīvoklis. Par viņa dzīves stilu sašutuši visi kaimiņi. Viņš gan zogot, gan mēslojot.

Aiz saburzītām dzelzs durvīm mitinās pats Genādijs. Kad Degpunktā komanda atver dzīvokļa durvis, vairāk gan izskatās, ka tur ir izgāztuve, nevis dzīvoklis.

Paiet īss brīdis un durvju ailē parādās pats Genādijs – saburzīts tikpat ļoti kā viņa dzīvokļa ārdurvis un ar piečurātām biksēm. Tāds viņš pats pa sava dzīvokļa miskasti atbrien līdz koridoram.

Kāpēc dzīvoklī ir tāda miskaste, Genādijs nevar atbildēt. Viņam ir 67 gadi, 40 no tiem viņš ir sēdējis cietumā.

Genādijs saka cietumā esot bijis krietni labāk nekā šajā dzīvoklī, ko pats ir pārvērtis par postažu. Arī viņš šobrīd grib tikt prom no Olaines ielas 7. Gluži tāpat kā to grib viņa kaimiņi.

Zagt un laupīt, lai tiktu atpakaļ cietumā, viņš nesola, bet uzskata, ka nabagmājā dzīvot būtu labāk, nekā pašam par sevi parūpēties.

Kaimiņi stāsta, ka esot sūdzējušies pašvaldībā par Genādiju, taču nekas kā nenotiek, tā nenotiek.

Jelgavas domnieki ir sarosījušies un strādā pie tā, lai Genādijs šo savulaik viņam pēc iznākšanas no cietuma ierādīto dzīvokli pamestu. Tiesā ir iesniegta prasība par nesamaksātās īres piedziņu un Genādija izlikšanu no mājokļa bez citas dzīvesvietas ierādīšanas.

Tiesa notiks 25. martā, un, ja lēmums būs pašvaldībai labvēlīgs, Genādijs kļūs par bezpajumtnieku. Kādu laiku viņš varēs dzīvot patversmē, kā pats vēlējās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl