Komentāri
Izbēgušais noziedznieks vēl varētu uzturēties Latvijā
Foto: LETA

Naktī uz piektdienu no Olaines cietuma slēgtās nodaļas aizbēgušais Sergejs Jeļisejevs pagaidām nav atrasts, taču likumsargi sliecas domāt, ka viņš vēl atrodas Latvijā, pastāstīja Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) priekšniece Ilona Spure.

Šobrīd tiek pārbaudītas adreses un ir dažādas iespējamās versijas par bēgļa atrašanās vietu, taču pagaidām tās nav apstiprinājušās. “Dienesti strādā  – jau izbēgšanas naktī tika ziņots Valsts policijai, pašvaldības policijai un Valsts robežsardzei,” akcentēja Spure.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spure cer uz sabiedrības pretimnākošu attieksmi, lai bēglis netiktu slēpts vai citādi viņam palīdzēts izvairīties no cietumsoda.

Šobrīd likumsargi domā, ka bēglis nav atstājis valsti, taču Spure to nevar simtprocentīgi apgalvot.

Tāpat IeVP turpina skaidrot precīzus izbēgšanas apstākļus, taču no plašākiem komentāriem Spure atturējās.

Jau ziņots, ka pagājušajā naktī plkst. 3.10 no cietuma aizbēdzis agrāk astoņas reizes tiesātais 1990. gadā dzimušais Sergejs Jeļisejevs. Ieslodzījuma vietu pārvalde lūdz sabiedrības palīdzību notiesātā meklēšanā un par jebkuru informāciju lūdz ziņot Valsts policijai pa tālruni 112, 110 vai 29 425 235.

Notiesātais ir 180 centimetrus garš, kalsns un ļoti īsiem matiem. Vīrietis bija ģērbies tumšā sporta jakā un tumšās biksēs. Īpašas pazīmes  – labi pamanāma kreisās auss trauma.

Notiesātajam nav personu apliecinoša dokumenta, un viņš ir bez jebkādiem iztikas līdzekļiem. Jeļisejevs no cietuma izbēdzis, pārzāģējot loga restes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl