2 komentāri

Jaunieši, kuriem sporta un pat datorspēļu vietā vairāk interesē kaut ko uzpīpēt un kaut ko iedzert, izrādās, var dzīt izmisumā ne tikai vecākus, bet arī kaimiņus.

Ar mums sazinājās skatītāji, kuri atsūtīja kāda acīm redzami nepilngadīga puiša fotogrāfijas. Viņi lika saprast, ka tajās redzams viens un tas pats jaunietis skaidrā prātā un narkotiku lietošanas laikā. Vēl saņēmām arī kādas mājas fotogrāfiju, kur, šķiet, atrodas vieta, kurā jaunieši nododas aizliegto vielu lietošanai. Mums izdevās noskaidrot, ka fotogrāfijās redzamā ēka ir Bāriņu iela 5, Āgenskalnā. Tās iedzīvotāji stāsta, ka tur tiešām pirmajā stāvā bijis narkomānu midzenis, kur uzturējušies arī bērni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņu pacietībai punktu pielikuši nesenie notikumi. Tagad ārdurvis ir aizslēgtas, dzīvokļa logi aizsisti, savukārt pašā dzīvoklī valda klusums. Otrdien tur izcēlies ugunsgrēks. Jaunieši pēc tam aizraidīti prom.

Foto

Tagad ēkā valda miers, taču nav zināms, uz cik ilgu laiku. Citi kaimiņi spriež, ka vēl pavisam nesen atradušies situācijā, kurā pat policija nav spējusi viņiem palīdzēt.

Narkoloģiskās palīdzības dienestā Tvaika ielā mums stāsta, – pie viņiem nonāk daudzi jaunieši. Vispopulārākā aizliegtā viela viņu vidū ir marihuāna, aizvien vēl šur tur dabūjamais “spaiss”. Arī amfetamīns un metamfetamīns. Nepilngadīgo, kuru, pašuprāt, nevainīgās izklaides aizgājušas par tālu, ir daudz.

Nevienas narkotikas nav nekaitīgas. Ne jau par velti tās ir aizliegtas. Ir labi, ja sabiedrība nevis šausminās, bet gan cenšas palīdzēt. Ja nu vecākiem ir vienalga, tad ir taču arī skolotāji, sociālie pedagogi, likumsargi, kas strādā ar nepilngadīgajiem. Mēs ceram, ka Bāriņu ielā turpmāk valdīs miers, un vēl vairāk ceram, ka tie, kuri kādreiz atpūtās tur, nepārvietosies uz kaimiņmāju un neturpinās ballītes, bet gan atradīs speciālistu palīdzību.

Video

TOP komentāri

  • Lauris Licis
  • Arnold Taylor
    0 0 0

    Arnold Taylor

    Tai čiksei ar melnajiem matiem, derētu aizvērt muti runājot par Marihuānu... :D Runā to ko viņa nezin, var redzēt ka tie ir speciālisti/ārsti kuri uzpirkti cīnas par naudu nevis veselību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl