Ir laupītāji, kurus redzam filmās. Un tad ir šis Jelgavas kabatzaglis…

1 komentārs

Noziegumu paveikšanai nevajag prātu. Vajag būt vismaz tik apķērīgam, lai nozieguma vietā neatstātu detalizētu informāciju par sevi, piemēram, savus dokumentus.

Ir laupītāji, kurus redzam kinofilmās, – tie veic rūpīgi izplānotus noziegumus, tiek pie pamatīgas naudas summas un viņus ir grūti notvert. Un ir noziedznieki Latvijā, kuri ar saviem gājieniem mēdz pārsteigt ne tikai policistus, bet arī savus upurus, kuriem vajadzētu ciest un pārdzīvot, taču realitātē reizēm gribas smieties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam nesen Jelgavā kāds pusaudzis gāja pa Driksas ielu, kad viņam uzbruka romu tautības vīrietis un atņēma naudasmaku ar 60 eiro. Noziedznieks aizbēga, taču bēgot kaut kādā veidā no kabatas izkrita viņa pase. Jaunietim tagad bija pāridarītāja pase, un viņš to gribēja samainīt atpakaļ pret maku. Tā kā noziedznieka vārds un izskats nu bija zināms, tas nebija grūti.

21 gadu vecais zaglis aizvests uz Valsts policijas iecirkni, lai kolēģi tur jau sīkāk noskaidrotu, kur palicis pusaudža maks un tā saturs. Vai aizturētais pēc šā starpgadījuma beigs zagt, mēs neesam pārliecināti, taču savus dokumentus viņš gan droši vien glabās rūpīgāk.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl