Invalīde, smēķējot gultā, izraisa pamatīgu ugunsgrēku

Komentāri

Viena neuzmanīgi izsmēķēta cigarete var sagādāt lielas nepatikšanas ilgam laikam. Svētdienas rītā Bēnes ielas iedzīvotājiem modinātāja vietā atskanēja sirēnu skaņas. Uz daudzdzīvokļu namu lielā ātrumā steidzās glābēji, jo kādā dzīvoklī, kur dzīvo pensionāre ar meitu – invalīdi bija sākusies degšana.

Biezie dūmi piepildīja gan abu sieviešu mitekli un pārējos dzīvokļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudis saka, ka atbraukušie mediķi palīdzību sievietēm snieguši tur pat uz vietas dzīvoklī. Uz slimnīcu viņas neesot devušās. Taču šodien atkal pie ēkas stāv ātrās palīdzības automašīnas, jo pensionārei kļuvis slikti ar veselību. Vai tās ir ugunsgrēka sekas, mediķi nepaskaidro.

Abas sievietes vēl aizvien mitinās dzīvoklī, no kura nāk deguma smaka, bet Degpunktā komandai durvis neatver.

Sētniece lēš, ka tur nekas daudz neesot sadedzis – uguns sabojātās mantas mētājušās pie ēkas, un tās viņa esot savākusi.

Arī citi mājas iedzīvotāji stāsta – sieviete invalīde, pensionāres meita, smēķējot. Tā kā viņa nestaigā, tad smēķēt arī var tikai gultā. Ļaudis jau sen dzīvojuši, gaidot kādu nelaimi, kas šajā dzīvoklī varētu notikt un nu diemžēl sagaidījuši.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl