Interneta vietnē cenšas izkrāpt personu un kredītkaršu datus

Komentāri
Interneta vietnē cenšas izkrāpt personu un kredītkaršu datus
FOTO: Valsts policija

Valsts policija ir saņēmusi informāciju, ka interneta vietnē TVNET tiek izkrāpti personu un viņu kredītkaršu dati. Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ar atbildību izturēties pret saviem personas un kredītkartes datiem.

Valsts policija no iedzīvotājiem ir saņēmusi informāciju, ka kādā interneta vietnē tiek piedāvāts par izdevīgu cenu it kā iegādāties kādu spēļu konsoli. Nosacījums, kas jāpilda, lai iegādātos šo preci par izdevīgo cenu, ir jāsniedz informācija gan par sevi, gan kredītkarti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, jāsniedz informācija par uz kredītkartes norādīto personas vārdu un uzvārdu, kredītkartes numuru, kartes derīguma termiņu, trīsciparu kodu CVV, kā arī piegādes adresi. Izmantojot šādus personu un kredītkaršu datus, krāpnieki var izkrāpt personas uzkrātos līdzekļus.

Policija aicina nevienam neatklāt savus personas un kredītkaršu datus, interneta bankas paroli un pieejas kodus, kā arī šādus datus nesūtīt elektroniskajās vēstulēs. Visbiežāk šādi krāpniecisko darbību gadījumi notiek cilvēku neuzmanības un pārlieku lielas uzticēšanās dēļ.

Ja kāda persona ir sniegusi savus personas un kredītkartes datus, lai it kā iegādātos šo spēļu konsoli, un tādēļ tikusi apkrāpta, policija aicina ziņot, vēršoties tuvākajā policijas iecirknī ar iesniegumu vai zvanot uz telefona numuru 110.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl