Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca

2 komentāri
Interesanti! Kādā dzīvoklī ierīkota garšaugu un mandarīnu siltumnīca

Pagājušonedēļ Bolderājas iedzīvotāji Valsts policijai ziņoja, ka kādā dzīvoklī atrodoties siltumnīca. Iedzīvotāji siltumnīcu bija pamanījuši no ielas pa dzīvokļa logu. Iedzīvotāji izteica aizdomas, ka, iespējams, tur tiek audzētas kādas aizliegtas vielas, piemēram, marihuāna.

Kā ierasts šādos gadījumos, notikuma vietā ieradās policisti. Minētajā adresē Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistus sagaidīja jauna, smaidīga sieviete ar diviem bērniem. Ielūkojoties kādā no istabām, policisti pārliecinājās, ka tur tik tiešām atrodas siltumnīca, taču tajā tiek audzēts ne pavisam tas, ko policisti bija gaidījuši tur ieraudzīt.

Siltumnīcas īpašniece policistiem pastāstīja, ka ir ļoti aizrāvusies ar dažādu eksotisku dārzeņu un pārtikā lietojamu garšaugu audzēšanu savās mājās. Sieviete labprāt izrādīja siltumnīcā esošos mandarīnu kociņus, no kuriem daži jau bija nogatavojušies, grieķu salātus un citus augus. Tāpat sieviete stāstīja, ka mēģina izaudzēt arī arbūzus.

Siltumnīcas īpašniece nemaz neļaunojās uz policistiem, bet pauda izbrīnu, ka apkārtnes iedzīvotāji pa logu ir pamanījuši siltumnīcu. Tāpat viņa atzinīgi novērtēja likumsargu darbu, kuri bija reaģējuši uz cilvēku sniegto informāciju un rīkojās, kā to prasa likums. Tāpat sieviete atzina, ka tagad ir pārliecinājusies, ka policisti strādā, un turpmāk ielās jutīšoties drošāk.

Par laimi, šis ir viens no tiem gadījumiem, kad iedzīvotāju bažas nav apstiprinājušās un policija nav konstatējusi noziedzīgu nodarījumu. Taču aicinām iedzīvotājus arī turpmāk policijai sniegt informāciju, ja ir aizdomas par kādu likumpārkāpumu, jo tas palīdz efektīvi apkarot noziedzību.

Foto!

Valsts policija

TOP komentāri

  • Pats
  • Pats
    0 0 0

    Pats

    tie kas sūdzējās ,paši audzē marihuānu ,ja jau viņi zina kā tas notiek .Tas jau ir līdzīgi , kaņepju audzēšana uz lauka , kad arī atradās speciālisti ,pēdiņās , kas par to ziņoja .Kad paši ēda kaņepju sviestu tad gan nesūdzējās .Sūdzībnieki vienkārši ir slimi cilvēki

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl