Inčukalnā kāršu spēle ”draugu” starpā beidzas ar slepkavību

Komentāri

Bariņš kolēģu Inčukalnā īrē dzīvokli. Pagājušajā nedēļā kolēģi nolēmuši kopīgu paspēlēt kārtis. No sākuma zoles spēlē piedalījušies vismaz trīs cilvēki, vēlāk viens no viņiem aizgājis prom, jo pārējie divi spēlmaņi jau vairāk dzēruši un mazāk spēlējuši. Tad, kad viens no vīriem uznācis augšā, viņš jau ieraudzījis briesmīgu skatu. Vecākais no kāršu spēlmaņiem gulējis uz zemes, otram rokās bijis nazis un telpas pludojušas asinīs.

Cilvēki stāsta, ka no istabas neesot nākusi neviena skaņa, kas liecinātu par konfliktu vai to, ka kāds sadurts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runā, ka vaininieks, kurš paķēra nazi un iedūra savam kāršu spēlēs biedram, vēl esot mēģinājis vainu par izdarīto novelt uz kādu citu.

Vēlāk vīrietis vispār esot aizmirsis, kas noticis, taču, ja jau nonācis aiz restēm, tad policistiem ir gana daudz pierādījumu par viņa vainu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl