Komentāri
Inčukalnā kandžas tirgotavā atrod pustonnu alkoholiskās dziras
()

Ābolu raža šogad acīmredzot bijusi ļoti laba, jo Inčukalnā no tās, kā ļaudis runā, pagatavota pustonna alkohola! Vairāk par šo ražotni un iespējams arī tirgotavu – mūsu nākamajā stāstā!

Nelegālā alkohola tirgotavas atrodas teju katrā ciematā, katrā pilsētas rajonā, kur pulcē daudzus klientus. Šie klienti savukārt nav no patīkamajiem cilvēkiem un bieži vien traucē visus kaimiņus – viņiem nepatīk ne to izskats, ne uzvedība, ne kondīcija, kādā viņi klīst apkārt. Tāpēc liels ir ļaužu prieks, kad policisti godprātīgi dara savu darbu un tā sauktās “točkas” tiek atklātas un aizvērtas. Piemēram, Inčukalnā likumsargi pavisam nesen ieradušies privātmājā, kur atraduši vērienīgu grādīgo dziru krājumu – aptuveni pustonnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

75 litrus gatavās kandžas, 187 litrus brāgas un aptuveni 220 litrus sarkanas krāsas dziras, iespējams, vīna. Bodīte atradusies Cīruļu ielā, kur mēs arī ierodamies un sastopam kādu vīrieti, kurš saka – jā, policisti te bijuši, taču ar viņu notikušajam nav nekāda sakara.

Kur atrast mistisko kaimiņu, kura neesot ne mājās, nekur citur un kura vārdu mums nesaka, vīrietim nav ne jausmas. Mēs gan varam tikai pabrīnīties par Latvijas brīnumāboliem – no kuriem top gan kandža, gan brāga, gan sarkanais vīns, un cerēt, ka tagad Inčukalnā būs mazliet mazāk iereibušu cilvēku, kas gan, protams, ir naivi. Cilvēki stāsta, ka kaut kur netālu jau gadiem ilgi esot vēl kāda tā sauktā “točka”.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl