Imantas pedofilu var izprovocēt pavasaris

Komentāri

Lai gan Imantas pedofils pēdējā laikā ir nogājis pagrīdē, speciālisti saka, ka tas var būt šķietami – ja šādu cilvēku neārstē, viņš var noziegumus paveikt atkal! Kā izrādās, uz šādu rīcību viņu var izprovocēt pat gadalaiku maiņa!

Ir pagājis jau vairāk nekā gads, kopš tā dēvētais Imantas pedofils veica savu pirmo noziegumu – pērn 17. janvārī viņš savu upuri – astoņus gadus vecu meiteni – novēroja bērnu rotaļu laukumā, nogaidīja, kad meitene ieiet mājas kāpņu telpā, iekāpa kopā ar viņu liftā un uzbruka. Līdz šim uz viņa sirdsapziņas ir pieci noziegumi, visos no tiem upuri ir skolnieces. Visos parādās viens un tas pats rokraksts – varmāka meitenēm seko un uzbrūk, kad viņas atrodas šaurās telpās – kāpņu telpā, liftā un tamlīdzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan versiju par to, vai vīrietis, kura fotorobots vēl nesen karājās pie katra staba un kāpņu telpas, ir viens un tas pats cilvēks vai tomēr vairāki noziedznieki, ir dažādas. Fakts ir viens – cilvēks, kas nodarīja pāri kaut vai vienai no piecām cietušajām meitenēm, vēl aizvien nav notverts. Aiz loga ir pavasaris un tas nozīmē, ka seksuālo noziegumu veicēji var sarosīties. Proti – pedofils var sākt uzdarboties atkal!

”Tā kā plaukst pumpuri un lapas, aktivizējas gan pozitīvie, gan negatīvie spēki. Tāpat arī seksualitāte,” norāda seksologs Aigars Šulcs.

Šodien jautājām Imantas iedzīvotājiem, vai viņi uzskata, ka seksuālie noziegumi pret bērniem var atsākties, ka pedofils var uzbrukt atkal!

”Es domāju, ka jā! Ja viņš nav notverts un staigā brīvībā, tad protams! Par to der padomāt!” norāda kāda no Imantas iedzīvotājām.

Skrejlapas ar Imantas pedofila attēliem pa ziemu kaut kur nozudušas. Ja kādreiz tās bija visur, tad tagad ārpus policijas iecirkņiem ir grūti atrast kaut vienu. Cilvēku gan saka – šī seja no bildēm viņiem labi palikusi atmiņā. Turklāt attēlus var izlīmēt atkal. Taču tas vairāk tomēr der pašu iedzīvotāju piesardzībai, nevis pedofila iebaidīšanai.

Kopš pirmā uzbrukuma pērn 17. janvārī līdz šim brīdim likumsargi ir pārbaudījuši vairāk nekā 650 iespējamo vaininieku DNS, taču uzbrucējs aizvien nav atrasts. Toties ir aizturēti 11 citi pedofili, kas arī paveikuši noziegumus pret bērniem, taču nav uzbrukuši nevienai no šīm piecām meitenēm.

Cietušie bērni šobrīd saņem speciālistu palīdzību un ir ļoti svarīgi apzināties, ka seksuālo noziegumu sekas bez kvalitatīvas psiholoģiskas palīdzības var atstāt sekas uz visu mūžu!

Gan likumsargi, gan Arturs Šulcs, gan arī mēs ļoti aicinām bērnu vecākus ar savām atvasēm nevis runāt, bet gan sarunāties! Tajā skaitā ģimenē rūpīgi izrunāt, kā jārīkojas gadījumos, ja kāds bērnam liek darīt ko tādu, ko viņš nevēlās. Normāla reakcija ir pretoties visiem spēkiem, bēgt un saukt pēc palīdzības. To jāzina ikvienam bērnam!

Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Imantas pedofilu vai kādu citu cilvēku, kas var radīt draudus bērniem, noteikti jāsazinās ar policiju!

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl