Imantas pedofila Pikšteina lieta: Prokurors pauž cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma pedofils būs labojies

14 komentāri
Imantas pedofila Pikšteina lieta: Prokurors pauž cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma pedofils būs labojies
LETA

Prokurors pauda cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma Nauris Pikšteins jeb tā dēvētais “Imantas pedofils” vairs neizdarīs noziegumus un būs sapratis savu nodarījumu smagumu. Vismaz tiesā viņš paskaidrojis, ka šādi rīkojies, jo pats esot bērnībā kļuvis par seksuālas vardarbības upuri. Tikmēr daudzi no klātesošajiem tiesā pauda viedokli, ka nav radies iespaids, ka apsūdzētais nožēlo izdarīto. Viņa advokāts gan domā citādāk.

Tā dēvēto Imantas pedofilu Nauri Pikšteinu trešdien tiesas zālē ieveda labi trenēti policijas vīri. Varmākas seju sedza aizsargmaska – bija skaidrs, ka viņš nevēlas tikt atpazīts. Tiesa aiz slēgtām durvīm ilga pāris stundas, un bija gatavs spriedums. Naurim Pikšteinam tika piespriesti 25 gadi cietumā pretēji prokurora prasītajiem divdesmit, kā arī apmierinātas prasības par kompensācijām. Par labu cietušajiem piespriesti 67 tūkstoši eiro.

Pikšteina advokāts Antons Drēbnieks neattaisnoja sava klienta rīcību un pēc pilna sprieduma saņemšanas vēl lems, vai tas pārsūdzams, taču jebkurā gadījumā advokāts pauda, – viņš nenožēlo, ka uzņēmies šī apsūdzētā aizstāvību.

To, vai tiesvedība šajā krimināllietā turpināsies, mēs jums ziņosim turpmāk. Lai arī sods ir bargs, Naurim Pikšteinam ir jāpadomā, vai spriedumu pārsūdzēt, jo par šādiem noziegumiem viņam draud arī mūža ieslodzījums.

Video

14 komentāri