Komentāri

Ar Degpunktā komandu šodien sazinājās skatītāji, kuri kļuvuši par zagļu upuriem. No daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagta viņu automašīna, kas nepavisam nav zagtāko spēkratu topa augšgalā.

Jūlija pirms mēneša tikusi pie jaunas automašīnas. 2004. gada Honda Jazz nopirkta ārzemēs, atvesta uz Latviju, un jaunā sieviete ar to paguvusi pabraukt vien īsu brīdi. Automašīna no pagalma Kleistu ielā 15, Rīgā, Imantā, pazudusi. Visticamāk, ka tas noticis naktī uz 12. februāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”No rīta mēs to nepamanījām, jo steidzāmies uz darbu. Pamanījām tikai pa dienu, kad atgriezāmies mājās, un mašīnas pagalmā nebija. Tas bija ap pulksten trim dienā,” stāsta automašīnas īpašniece.

Melnā Honda ir ar īpašām pazīmēm – tai ir iebuktētas labās puses durvis un abi bamperi. Gan priekšējais, gan aizmugurējais. Par auto samaksāti 4000 eiro, un diemžēl tā nav apdrošināta. Tāpēc zaudējumi ir lieli. Autoīpašnieki pieļauj – viņus spēkrats no Rīgas, visticamāk, ceļojis uz Lietuvu.

Konstantīns un Jūlija lūdz visus, kuri redzējuši kādā virzienā viņu melnā Honda Jazz ar numuru JU 6158 aizceļojusi no Kleistu ielas pagalma vai arī – kur tā atrodas tagad, noteikti piezvanīt viņiem pa šobrīd redzamo numuru vai arī vērsties policijā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl