Komentāri

Par sava īpašuma bojāšanu nevienu sodīt nevar, līdz tas neskar apkārtējo intereses un mantu. Par mata tiesu no lielas postažas paglābušies Iļģuciema iedzīvotāji, kuru kaimiņš centies pielaist uguni pats savam miteklim.

Iļģuciemā, Lilijas ielas 14. nama otrajā stāvā, risinājušies dramatiski notikumi, kas varēja beigties ar to, ka koka māja gluži vienkārši “uziet gaisā” vai nodeg. Viens no mājas iedzīvotājiem pielējis dzīvokli ar degvielu, apslacījis arī trepju telpu un jau ķēries pie liesmas, taču viņu laikus apturējuši iedzīvotāju izsauktie policisti un glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citiem mājiniekiem aizturētais vīrietis ir daudz labāk pazīstams. Esot dzērājs, bet taisnības labad jāsaka, ka līdz šim nekādos nopietnos konfliktos nebija iesaistīts.

Policijā par šo lietu sākta pārbaude, taču, tā kā svešs īpašums nav cietis un vīrietis sabojājis tikai savu mantu, visticamāk, viņš tiks cauri sveikā bez nekāda soda. Kaimiņiem gan ilgtermiņā vajadzētu padomāt, ko darīt ar šādu iedzīvotāju, jo nākamajā viņa uzdzīves reizē viss var beigties daudz bēdīgākās krāsās.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl