Komentāri

Par sava īpašuma bojāšanu nevienu sodīt nevar, līdz tas neskar apkārtējo intereses un mantu. Par mata tiesu no lielas postažas paglābušies Iļģuciema iedzīvotāji, kuru kaimiņš centies pielaist uguni pats savam miteklim.

Iļģuciemā, Lilijas ielas 14. nama otrajā stāvā, risinājušies dramatiski notikumi, kas varēja beigties ar to, ka koka māja gluži vienkārši “uziet gaisā” vai nodeg. Viens no mājas iedzīvotājiem pielējis dzīvokli ar degvielu, apslacījis arī trepju telpu un jau ķēries pie liesmas, taču viņu laikus apturējuši iedzīvotāju izsauktie policisti un glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citiem mājiniekiem aizturētais vīrietis ir daudz labāk pazīstams. Esot dzērājs, bet taisnības labad jāsaka, ka līdz šim nekādos nopietnos konfliktos nebija iesaistīts.

Policijā par šo lietu sākta pārbaude, taču, tā kā svešs īpašums nav cietis un vīrietis sabojājis tikai savu mantu, visticamāk, viņš tiks cauri sveikā bez nekāda soda. Kaimiņiem gan ilgtermiņā vajadzētu padomāt, ko darīt ar šādu iedzīvotāju, jo nākamajā viņa uzdzīves reizē viss var beigties daudz bēdīgākās krāsās.

Video

Lasi vēl