Iļģuciemā iepriekš sodīti jaunieši nozog automašīnu un bēg no policijas

Pievienot komentāru
Iļģuciemā iepriekš sodīti jaunieši nozog automašīnu un bēg no policijas
FOTO: LETA

Bērnu izklaides, pirms nu jau daudziem gadiem Bolderājā izskatījās dramatiski – pusaudži par vietu spēlītēm bija izvēlējušies kapus. Proti, no sākuma nozaga vecas mašīnas, pavizinājās paši, pavizināja meitenes un pēc tam brauca uz kapiem, kur vecos spēkratus aizdedzināja.

Mašīna, veca vai jauna, deg ļoti ātri, un, ja to laikus nesāk dzēst, no tās nekas nepaliek pāri. Šāds liktenis piemeklēja ne vienu vien spēkratu, līdz policistiem izdevās aizturēt draugu – pusaudžu kompāniju, kuri dzīvoja Iļģuciemā.

Tā kā kriminālatbildība iestājas no 14 gadu vecuma, viņi tika tiesāti, saņēma sodus, bet nekas nemainījās. Puikas pieauga, kļuva par vīriem un turpināja zagt.

Svētdienas naktī Kurzemes prospektā Rīgā, blokmāju pagalmā, viņi noskatīja pāris tūkstošu eiro vērtu Volkswagen markas automašīnu un ķērās pie sev jau labi zināmā darba. Taču uzradās kāds liecinieks – anonīms zvanītājs sazinājās ar policijas dežūrdaļu un pastāstīja par notiekošo.

Policisti izbrauca, pagalmā vairs neko neatdara, taču automašīnu ar bēgošajiem zagļiem tomēr sameklēja citviet pilsētā. Sākās pakaļdzīšanās, kā rezultātā mašīnas nonāca mazajā, šaurajā Viļņas ielā Iļģuciemā. Tur vairs lāga nebija kur mukt. Jaunieši centās, bet nesanāca.

Video