Komentāri

Ikšķiles zaķa mistērija sākās īsi pirms Lieldienām. Svētku gaidās kāds no pilsētniekiem izdomāja vienu no dekorācijām – garaušiem – atvienot no ceļa barjeras un aiznest sev līdzi.

Zaķis gan nebija ļoti dārgs – 22,50 eiro. Krietni skumjāks bija pats fakts – pašvaldības amatpersonas teica, – tā mūsu novadā parasti nenotiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nebija jau gluži tā, ka zaķis būtu pazudis pavisam bez vēsts. Bija diezgan skaidri zināms, kur tas meklējams.

Foto

Juris Rudens, Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors:

Garausis tika atrasts kādas daudzdzīvokļu mājas otrajā stāvā, pamanītas ausis. Tika ziņots Valsts policijai, kas attiecīgi reaģēja uz to. Nav vēl informācijas, ka zaķis ir atgūts, taču nešaubos, ka tas notiks.

Tā nu sanāca, ka brālīši trusīši pazudušo biedru gaida vēl aizvien. Pēc Degpunktā sižeta zaķis no balkona esot pazudis nezināmā virzienā, un iespējamais vaininieks raustot plecus un mazgājot rokas nevainībā.

Raidījuma Degpunktā rīcībā esoša informācija liecina, ka zaķa zaglis varētu dzīvot netālu no nozieguma vietas, pārdesmit metru gājienā – Skolas ielas 7 vai 9 mājā. Sastaptie cilvēki gan saka, – balkonus nav pētījuši, tāpēc nezina, kurš no tiem bijis dekorēts ar nozagto trusi.

Interesanti, ka nesen pazudis vēl viens no zaķiem. Tas gan nevis nozagts, bet gan atrauts no apmales stipra vēja laikā. To pašvaldības policisti ātri vien atraduši un nogādājuši atpakaļ vietā.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl