Ikšķiles zaķa mistērija – dīvainos apstākļos mazpilsētā pazūd Lieldienu dekorācija

Komentāri
Ikšķiles zaķa mistērija – dīvainos apstākļos mazpilsētā pazūd Lieldienu dekorācija

Ikšķiles zaķa mistērija sākās īsi pirms Lieldienām. Svētku gaidās kāds no pilsētniekiem izdomāja vienu no dekorācijām – garaušiem – atvienot no ceļa barjeras un aiznest sev līdzi.

Zaķis gan nebija ļoti dārgs – 22,50 eiro. Krietni skumjāks bija pats fakts – pašvaldības amatpersonas teica, – tā mūsu novadā parasti nenotiek.

Nebija jau gluži tā, ka zaķis būtu pazudis pavisam bez vēsts. Bija diezgan skaidri zināms, kur tas meklējams.

Foto

Juris Rudens, Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors:

Garausis tika atrasts kādas daudzdzīvokļu mājas otrajā stāvā, pamanītas ausis. Tika ziņots Valsts policijai, kas attiecīgi reaģēja uz to. Nav vēl informācijas, ka zaķis ir atgūts, taču nešaubos, ka tas notiks.

Tā nu sanāca, ka brālīši trusīši pazudušo biedru gaida vēl aizvien. Pēc Degpunktā sižeta zaķis no balkona esot pazudis nezināmā virzienā, un iespējamais vaininieks raustot plecus un mazgājot rokas nevainībā.

Raidījuma Degpunktā rīcībā esoša informācija liecina, ka zaķa zaglis varētu dzīvot netālu no nozieguma vietas, pārdesmit metru gājienā – Skolas ielas 7 vai 9 mājā. Sastaptie cilvēki gan saka, – balkonus nav pētījuši, tāpēc nezina, kurš no tiem bijis dekorēts ar nozagto trusi.

Interesanti, ka nesen pazudis vēl viens no zaķiem. Tas gan nevis nozagts, bet gan atrauts no apmales stipra vēja laikā. To pašvaldības policisti ātri vien atraduši un nogādājuši atpakaļ vietā.

Video!

Lasi vēl