Komentāri
Igaunijā aizturēts Latvijas narkotirgonis, kurš norijis kilogramu kokaīna
Foto: Nightlife Of Revelry/Flickr

Tallinas lidostā aizturēts kāds Latvijas pilsonis, kurš bija norijis aptuveni kilogramu kokaīna, ziņo Postimees.

Noziedznieku aizturēja Igaunijas Nodokļu un muitas departamenta darbinieki. Narkotirgonis Igaunijas galvaspilsētā bija ielidojis no Argentīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas policija apstiprinājusi, ka šī cilvēka kuņģī atrasti 938 grami jeb teju kilograms rūpīgi iepakota kokaīna. Narkotiskā viela bija ”iesaiņota” 37 atsevišķos iepakojumos.

Igaunijas Valsts prokurors Tāvi Perna atzina, ka narkotiku pārvešana bijusi ļoti riskanta, jo ”pietiktu vien saplīst vienam no šiem maisiņiem, un cilvēks acumirklī būtu miris”.

Nedēļas laikā kopš šī cilvēka aizturēšanas Igaunijā tika aizturēti vēl divi Latvijas pilsoņi, kuriem varētu būt bijusi saistība ar kokaīna pārvadāšanas organizāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl