2 komentāri
Iespējams, traģiskā blokmājas ugunsgrēka cēlonis ir aukstums un vēlme sasildīties – saka kaimiņi
FOTO: Jānis Zvērs ()

Pagājušajā naktī Rīgas mikrorajonā Mežciemā ugunsgrēkā gāja bojā divi vīrieši. Aizbraucot uz notikuma vietu, TV3 ziņu komandai pavērās diezgan baiss skats. Pirmā stāva dzīvoklis bija pilnībā izdedzis, un dzīvoklī esošās mantas bija sakrautas kaudzē un atradās pie daudzdzīvokļa ēkas kāpņutelpā.

Mājai vēl nav pieslēgta apkure. Kaimiņi domā, ka, iespējams, bojāgājušie izmantoja  elektrisko sildītāju vai kā citādi centās apkurināt dzīvokli šajā vēsajā laikā. Dzīvoklī mitinājās gan tā saimnieks, gan īrnieki. Sūdzības no kaimiņu puses par dzīvokļa iemītniekiem neesot bijušas.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, izsaukums uz Sergeja Eizenšteina ielu tika saņemts plkst. 4:39 naktī, jo mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsēji konstatēja, ka deviņstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā deg dzīvoklis 45 kvadrātmetru platībā.
Ugunsdzēsēji no ēkas otrā stāva izglāba trīs cilvēkus, bet no degošā dzīvokļa izglāba apmēram 62 gadus vecu cietušu vīrieti. Ugunsgrēkā gāja bojā divi apmēram 45 gadus veci vīrieši.

Foto

Plašāk par ugunsgrēku TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

  • Žanets
    0 0 0

    Žanets

    Katru gadu apsildīšanu ieslēdz dažas dienas par vēlu. liekot cilvēkiem vairākas dienas salt. Tagad uz lēmuma pieņēmēju sirdsapziņas ir 4 cilvēku dzīvības, jo vēl divi nomira slimnīcā. Nekas īpaši ietaupīts netika, bet cilvēki nomira šausmīgā nāvē, jo restes neļāva izkļūt laukā.
  • Hanna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl