Iespējams, pašnāvniecisku domu pārņemta sieviete baida kaimiņus, dzīvoklī kurinot ugunskuru

Komentāri

Krimuldas pagasta Inciemā kāda slimību nomocīta sieviete vēlējusies izdarīt pašnāvību vai arī vienkārši sasildīties, bet fakts paliek fakts – viņa savā dzīvoklī iekurinājusi ugunskuru, liekot pārējiem mājas iedzīvotājiem meklēt glābiņu un cīnīties ar liesmām, līdz ieradās ugunsdzēsēji.

Straupes ielas 2. mājas iedzīvotāji jau ilgāku laiku piesardzīgi vēro ceturtā stāva kaimiņienes, 64 gadus vecas kundzes, darbības. Skaits ir sajucis, bet trīs vai četras reizes viņa savā dzīvoklī centusies iekurināt ugunskuru. Kaimiņi ir šokēti. Ja tas notiktu naktī, nodegtu visa māja kopā ar cilvēkiem.

Par dedzināšanas iemesliem katru reizi versijas atšķiras, taču galvenokārt dominē stāsts par sildīšanos pie atklātas liesmas, tikai pēc tam domas par pašnāvību.

Vēl viena versija, ka sieviete uz mākslīgās saulītes sildījusi maizi. Vietējie redzējuši tik daudz brīnumu, ka šī nemaz nešķiet neticama versija. Reiz arī kaimiņienes dzīvoklī atrasts pārogļojies maizes rieciens. Toreiz gan ēdiens sildīts cepeškrāsnī.

Foto

Daži kaimiņi bijuši tik pašaizliedzīgi, ka, negaidot ugunsdzēsējus, ķērušies pie ūdens spaiņiem. Iespējams, viņu pūles paglābušas gan māju, gan cilvēku veselības un dzīvības.

Beigu beigās pie ugunsdzēsējiem noskaidrojam patieso ugunsgrēka izcelšanās iemeslu. Stāsta būtību gan tas nemaina.

Iedzīvotāji tomēr apelē pie tuvinieku godaprāta, ja viņi šobrīd skatās šo sižetu, un aicina atrast iespēju sirmo kundzi paņemt pie sevis, ievietot pansionātā vai sagādāt viņai aprūpētāju. Citādi arī nākamo ugunsgrēku var gaidīt visai drīz, un viendien viss nebeigsies tik veiksmīgi, kā tas bija šodien.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl