Iespējams, namu pārvaldes nolaidības dēļ gājis bojā sirmgalvis un suns

Komentāri

Pagājušajā nedēļā Rīgā, Allažu ielā, liesmās un dūmos gāja bojā pensionārs un viņa suns. Ja tobrīd bija aizdomas, ka sirmais kungs pats nejauši aizdedzinājis dzīvokli, tad jaunākā informācija liek domāt par mājas pārvaldes nolaidību, ziņo raidījums Degpunktā.

Šobrīd policijā par cilvēka bojāeju uzsākts kriminālprocess. Sākotnējais slēdziens tiešām liecina, ka noticis īssavienojums, taču oficiālie ekspertīžu rezultāti būs pieejami ātrākais pēc mēneša, tāpēc plašākus komentārus šodien nesniedz ne likumsargi, ne Rīgas Namu pārvaldnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušās ceturtdienas pēcpusdienā Sarkandaugavā, Allažu ielā, uzliesmoja veca koka nama augšējais stāvs.

Lai arī liesmas vairāk plosījušas ēkas fasādi nekā iekštelpas, ugunsgrēka aculiecinieki tobrīd notikuma vietā sliecās domāt, ka 74 gadus vecais pensionārs pats “nokūpinājis” māju, kaislīgi smēķējot vai kurinot plīti.

Taču šonedēļ Allažu ielas trešā nama iemītnieki pēc notikuma vietas apskates “ar svaigu aci” un pēc sarunas ar policiju un glābējiem jau ir citās domās par notikušo. Iespējams, aizdegusies mājas ārsiena un vecītis nemaz ugunsnelaimē nav vainojams.

Foto:

Raidījums Degpunktā turpinās sekot šīs lietas attīstībai, jo, iespējams, šis šķietamais negadījums tomēr ir kāda konkrēta cilvēka vai iestādes atbildība.

Video!

Lasi vēl