Komentāri

Pagājušajā nedēļā Rīgā, Allažu ielā, liesmās un dūmos gāja bojā pensionārs un viņa suns. Ja tobrīd bija aizdomas, ka sirmais kungs pats nejauši aizdedzinājis dzīvokli, tad jaunākā informācija liek domāt par mājas pārvaldes nolaidību, ziņo raidījums Degpunktā.

Šobrīd policijā par cilvēka bojāeju uzsākts kriminālprocess. Sākotnējais slēdziens tiešām liecina, ka noticis īssavienojums, taču oficiālie ekspertīžu rezultāti būs pieejami ātrākais pēc mēneša, tāpēc plašākus komentārus šodien nesniedz ne likumsargi, ne Rīgas Namu pārvaldnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušās ceturtdienas pēcpusdienā Sarkandaugavā, Allažu ielā, uzliesmoja veca koka nama augšējais stāvs.

Lai arī liesmas vairāk plosījušas ēkas fasādi nekā iekštelpas, ugunsgrēka aculiecinieki tobrīd notikuma vietā sliecās domāt, ka 74 gadus vecais pensionārs pats “nokūpinājis” māju, kaislīgi smēķējot vai kurinot plīti.

Taču šonedēļ Allažu ielas trešā nama iemītnieki pēc notikuma vietas apskates “ar svaigu aci” un pēc sarunas ar policiju un glābējiem jau ir citās domās par notikušo. Iespējams, aizdegusies mājas ārsiena un vecītis nemaz ugunsnelaimē nav vainojams.

Foto:

Raidījums Degpunktā turpinās sekot šīs lietas attīstībai, jo, iespējams, šis šķietamais negadījums tomēr ir kāda konkrēta cilvēka vai iestādes atbildība.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl