Komentāri

Ne reizi vien vēstīts par atgadījumiem, kad zagļi izcēlušies ar īpašu neveiklību, piemēram, notikuma vietā atstājot savus dokumentus, tālruni vai ko citu, kas vēlāk palīdzējis policistiem ātri atklāt noziegumu. Pagājušās nedēļas beigās Pārdaugavas likumsargi aizturējuši zagli, kas zādzības vietā, ja tā varētu teikt, atstājis pats sevi.

Gaišā dienas laikā kāda sieviete izdzirdējusi savādas skaņas, kas nāk no viņas privātmājas garāžas. Tā kā Imantas mikrorajons tomēr nav diez ko mierīgs, viņa steigusi lūkot, kas par lietu, jau nojauzdama, ka ieradies kāds nelūgts ciemiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un labi vien ir, ka kramplauzis iesnaudies, citādi nāktos ar iebrucēju cīnīties, un, kas to zina, kā viss varētu beigties. Atklājies, ka aizdomās turamais pirms zādzības īstenošanas bija lietojis amfetamīnu, bet nebija pareizi aprēķinājis devu un pārmēru lielais kaifs licis organismam atslēgties visnepiemērotākajā brīdī.

Foto

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl