Komentāri

Ne reizi vien vēstīts par atgadījumiem, kad zagļi izcēlušies ar īpašu neveiklību, piemēram, notikuma vietā atstājot savus dokumentus, tālruni vai ko citu, kas vēlāk palīdzējis policistiem ātri atklāt noziegumu. Pagājušās nedēļas beigās Pārdaugavas likumsargi aizturējuši zagli, kas zādzības vietā, ja tā varētu teikt, atstājis pats sevi.

Gaišā dienas laikā kāda sieviete izdzirdējusi savādas skaņas, kas nāk no viņas privātmājas garāžas. Tā kā Imantas mikrorajons tomēr nav diez ko mierīgs, viņa steigusi lūkot, kas par lietu, jau nojauzdama, ka ieradies kāds nelūgts ciemiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un labi vien ir, ka kramplauzis iesnaudies, citādi nāktos ar iebrucēju cīnīties, un, kas to zina, kā viss varētu beigties. Atklājies, ka aizdomās turamais pirms zādzības īstenošanas bija lietojis amfetamīnu, bet nebija pareizi aprēķinājis devu un pārmēru lielais kaifs licis organismam atslēgties visnepiemērotākajā brīdī.

Foto

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl