Iesaistot robežsardzes specbrigādi, Daugavpils pusē policija aizturējusi narkotirgoņus

0 Komentāru
Iesaistot robežsardzes specbrigādi, Daugavpils pusē policija aizturējusi narkotirgoņus
IVARS SOIKĀNS, LETA

Janvāra sākumā, piesaistot papildspēkus no robežsardzes Speciālo operāciju dienesta, Valsts policija (VP) Daugavpils novadā aizdomās par narkotiku tirdzniecību aizturējusi divus vīriešus, informē VP Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

VP reģionālās pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta “Sigma” darbiniekiem pagājušajā nedēļā Daugavpils novada Līksnas pagastā, veicot izmeklēšanas darbības un operatīvus pasākumus, kādā meža masīvā aizturējuši divas personas – 1991. gadā un 2000. gadā dzimušos. Likumsargu ierašanās brīdī viens no vīriešiem ir mēģinājis otrai personai pārdot narkotiskās vielas, savukārt otrs likumpārkāpējs plānojis iegādāties vielas ar mērķi tās turpmāk realizēt. Kopumā izņemti 350 grami marihuānas.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, savukārt abiem vīriešiem par minētajiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība. Saistībā ar notikušo pret aizturētajiem sākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Abiem aizturētajiem ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 Komentāru