Komentāri
Iesaistās konfliktos un izģērbjas – ārvalstu pilsoņu aktivitātes Rīgas centrā
FOTO: LETA

Piektdien, 22. janvārī, vēlā vakara stundā, plkst. 01.46, policijas darbinieki no Videonovērošanas centra darbiniekiem saņēma informāciju, ka Vecrīgas naktsklubā izcēlies konflikts starp divām sievietēm un ārzemnieku, kuram daiļā dzimuma pārstāves salauzušas brilles.

Notikušajā iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā turpmākai apstākļu noskaidrošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

23. janvārī pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu vīrieti, kurš mitinās kāpņu telpā. Policijas darbiniekiem notikuma vietā vīrietis paskaidroja, ka sastrīdējies ar mājiniekiem un netiek ielaists dzīvoklī, tādēļ nakšņojot ārpusē. Veicot personas datu pārbaudi, vīrietis izrādījās ārzemnieks. Ar personu veiktas preventīva rakstura pārrunas, pēc kā vīrietis devās pie draugiem.

Kāds cits ārzemnieks, nebaidīdamies aukstā laika, 23. janvāra naktī uz ielas dejoja izģērbjoties. Vīrietis bija reibuma stāvoklī, nevarēja uzrādīt ne personu apliecinošus dokumentus, ne nosaukt savu apmešanās vietu. Nogādāts policijas pārvaldē lietvedības nodrošināšanai, aizturētais atcerējās gan personas datus, gan viesnīcu, kurā bija apmeties.

24. janvārī policijas darbinieki saņēma informāciju par konfliktu Elizabetes ielā. Konflikts izcēlies starp taksometra vadītāju un ārzemniekiem, kuri izmantojuši taksometra pakalpojumus, bet bija neapmierināti ar šofera izvēlēto maršrutu. Konflikts atrisināts uz vietas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl