Komentāri

Ierosināti vismaz trīs kriminālprocesi par Latvijas valstspiederīgo pievienošanos teroristiskajam grupējumam Islāma valsts, šāda informācija ir Drošības policijas rīcībā.

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets intervijā 900 sekundēs atklāja, ka viens no Latvijas valstspiederīgajiem, kas uz Sīriju bija devies kopā ar sievu un mazgadīgu bērnu, nesen gājis bojā. Tā kā lietā šobrīd notiek izmeklēšana, bojāgājušā vārds un citas detaļas atklātas netiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto


Normunds Mežviets:

Mēs šobrīd esam ieguvuši informāciju, ka šie cilvēki, kas devušies uz Sīriju, ir vairāki. Viņi turp devušies, lai pievienotos teroristiskajai organizācijai Islāma valsts. Šobrīd mums ir trīs procesi – pirmais par Ivaru Grīnbergu, otrs par Oļegu Petrovu, un šā gada sākumā tur gājis vēl viens musulmanis, kurš tur devies ar savu sievu un mazgadīgo bērnu.

Vienlaikus Drošības policija pauž bažas par vietējās musulmaņu kopienas radikalizāciju. Tikmēr Latvijas Islāma kultūras centrs, par spīti tam, ka viens no pārbēdzējiem ir organizācijas bijušais vadītājs, uzskata, ka šie bijuši atsevišķi gadījumi. Centrs došanos uz Sīriju neatbalstot un kontaktus ar radikāļiem neuzturot.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl