Ieriķos jauns vīrietis pārvērtē savu autosportista talantu un iestūrē grāvī

1 komentārs
Ieriķos jauns vīrietis pārvērtē savu autosportista talantu un iestūrē grāvī
Foto: ekrānšāviņš no aculiecinieka video

Smaga avārija notikusi Ieriķos – jauns vīrietis ar vecu automobili pārrēķinājis savas autobraucēja spējas un finišējis grāvī. Lai cietušo atbrīvotu no spēkrata vraka, palīgā bija jāsauc glābēji. Paldies aculieciniekam Mārtiņam par video.

Pašā dienas vidū Ieriķos netālu no benzīntanka kāds jauns vīrietis ar savu sarkano Mazdu iejuties autosportista lomā un krietni pārvērtējis spējas novaldīt braucamo. Šoferis lielā ātrumā iebraucis grāvī, un auto apgāzies ar riteņiem pret sauli.

Tā kā notikušajam bijuši daudzi aculiecinieki, nekavējoties izsaukti glābēji, kuri sākuši ar hidrauliskajām ierīcēm griezt virsbūvi. Piebraukuši arī mediķi, un cietušais nodots ārstu rokās.

Puisis pamatīgi nostiprināts nestuvēs, un taisnā ceļā aizvests uz Rīgu – Austrumu slimnīcu, kur ir visi nepieciešamie speciālisti, kas var palīdzēt smagu traumu gadījumos.

Kā Degpunktā Vidzemes reģiona policijā, visticamāk, cietušais pie stūres sēdies skaidrā. Vismaz alkohola reibums nav konstatēts. Visticamākais, šīs smagās avārijas iemesls – pārgalvīga braukšana.

Policijā par notikušo sagatavots protokols, taču sodu cietušais nesaņems, jo avārijā neviens cits nav cietis un iznicināts tikai viņa paša auto.

Vairāk skaties video!

1 komentārs