Iereibuši vīrieši mēģina nozagt Latvijas karogu

1 komentārs
Iereibuši vīrieši mēģina nozagt Latvijas karogu
Foto: LETA

Divi pamatīgi piedzērušies, taču ļoti enerģiski draugi savu ballīti izlēmuši padarīt īpašu, uzbrūkot kādam valsts karogam!

Pirmais abus iereibušos vīriešus ievēroja mājas saimnieks, kurš pievakarē, izdzirdot klaigāšanu, paskatījās pa sava nama logu. “Es no sākuma pat nesapratu, kas notiek. Viņi sāka lēkāt un mēģināja noraut karogu. Mums viņš ir labi nostiprināts, tādēļ tā vienkārši noņemt viņu nemaz nevar,” stāsta mājas saimnieks.

Saprotot, ka iereibušie vīrieši cenšas nozagt pie mājas izlikto valsts karogu, Vladislavs uzmetis jaku un devies ārā. Diemžēl laikā, kamēr vīrietis steidzies apturēt huligānus, viņi tomēr norāvuši karogu un, skaļi izkliegdami dažādus saukļus, ar to rokās laidušies lapās. Šajā mirklī, viņu ceļā stājās divi jaunieši, kuri bija aculiecinieki abu huligānu nedarbiem.

Apjēdzot, ka satrauktais mājas saimnieks un vairāki aculiecinieki šo situāciju neatstās bez rīcības, abi iepriekš bravūrīgie ļaundari metušies bēgt. Par laimi, šajā mirklī pie turpat pāri ielai esošā iecirkņa piestājuši arī pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, kuri, redzot kņadu, metušies nopakaļ abiem bēgļiem un viņu vajātājiem. Tā nu policisti un aculiecinieki abus huligānus noķēruši.

Skaties video!

1 komentārs