Iereibis vīrietis demolē spēļu automātu

Komentāri
Iereibis vīrietis demolē spēļu automātu
FOTO: LETA

Pagājušajā svētdienā, 8. martā, ap pulksten 2.00 naktī Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu spēļu zāli Dzirciemā ielā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis bojājot spēļu automātu.

Ierodoties notikuma vietā, spēļu zāles apsargi policijas rīcībā nodeva aizturēto 1989. gadā dzimušo vīrieti. Likumsargi noskaidroja, ka aizturētais vīrietis reibuma stāvoklī ar dūri izsitis spēļu automāta stiklu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais savu vainu izdarītajā atzīst un šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Vīrietis iepriekš nav bijis tiesāts.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Šāds noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl