Iereibis puisis no tilta ielec Daugavā un saceļ īstu trauksmi

1 komentārs
Iereibis puisis no tilta ielec Daugavā un saceļ īstu trauksmi
Foto: F64

Tumsas aizsegā ledainajā Daugavā meties kāds gados jauns vīrietis, saceļot kājās visu pašvaldības policiju.

Šo jauno vīrieti pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki pamanīja, vēl pirms aculiecinieki sniedzās pēc tālruņiem, lai par redzētajiem notikumiem ziņotu likumsargiem un glābējiem. Īsi pirms pieciem no rīta acīmredzami apreibušais puisis netālu no Akmens tilta labprātīgi pārkāpj pār margām un, īsu brīdi pakarājoties tajās, iekrīt Daugavā.

Atceroties notikušo, inspektors stāsta, ka ūdenī esošais vīrietis pieķēries pie trauslās lentes, piepeldējis tuvāk krastam un, pieturoties pie kādas šauras pārkares, palēnām virzījies uz tuvējās laivu piestātnes pusi. Šī glābšanas operācija nebūtu noritējusi tik gludi bez garāmgājēju un paša policijas izsaucēja palīdzības.

Lai cik neparasti tas arī nebūtu, pēc notikušā policistiem nācies gandrīz vai iesaistīties dūru cīņās ar nule izglābto, jo alkohols ņēmis pārsvaru pār viņa veselo saprātu.

Šis vakars apreibušajam un pamatīgi pārsalušajam peldētājam beidzies vienā no galvaspilsētas slimnīcām. Tas, kādu apsvērumu pamudināts viņš spēris nepārdomāto soli ledainajā ūdenī, tā arī paliek neatbildēts jautājums.

1 komentārs